TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos įmonės susigrums dėl “Verslas atsakingai” nugalėtojo titulo

Lietuvos verslo startuoliams trūksta tik patirties.
123rf.com nuotr. / Lietuvos verslo startuoliams trūksta tik patirties.
Šaltinis: www.verslasatsakingai.lt
0
A A

Vis daugiau kalbame apie verslo atsakomybę. Jau nieko nestebina viešbučių raginimai tausoti gamtą, restoranai didžiuojasi galėdami pasiūlyti gardžių patiekalų, pagamintų iš vietinių produktų, o įmonių įsitraukimas į aplinkosaugines veiklas auga kiekvienais metais. Kad ir kaip ten būtų, atsakingas verslas klausimą “kam to reikia?” keičia į “ką galime daryti kitaip?”.

Įmonių vadovai, kurie rūpinasi ne trumpalaikiu pelnu, bet siekia ilgalaikių tikslų, į savo įmonės kasdienes veiklas vis dažniau įtraukia socialinės atsakomybės ir aplinkosaugines veiklas.   

Visą kovo mėnesį įmonės gali teikti paraiškas apie savo vykdytas veiklas


Konkurso tikslas – skatinti verslo atsakomybę, išrinkti atsakingiausią Lietuvos įmonę

Šių metų kovo mėnesį Lietuvoje vyksta konkursas „Verslas atsakingai”. Konkurso tikslas – skatinti verslo atsakomybę, išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę, kuri 2014 metais labiausiai prisidėjo prie socialinės gerovės kūrimo ir vykdė aplinkosaugines veiklas. Iki kovo 31 d. įmonės, pateikusios paraiškas apie savo organizacijoje vykdytas aplinkosaugines, socialinės gerovės kūrimo veiklas, pretenduos tapti atsakingiausia Lietuvos įmone.

Bus dalinamasi geriausiais pavyzdžiais

Geriausias įmonių pasiūlytas veiklas konkurso organizatoriai, VšĮ “Rūpi” komanda, apibendrins ir svetainėje www.verslasatsakngai.lt pristatys bendrus Atsakingos įmonės principus. Konkurso tikslas ne tik apdovanoti geriausius, bet ir dalytis gerąja patirtimi bei  Lietuvos įmonėms pasiūlyti praktinių atsakingo verslo idėjų.  

Konkursą organizuojanti VšĮ “Rūpi”. Apibendrinti Atsakingo verslo principai bus publikuojami svetainėje www.verslasatsakingai.lt. Kviečiame įmones dalyvauti konkurse, dalytis savo patirtimi ir įkvėpti kitus veikti. Visa informacija: http://verslasatsakingai.lt/

www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką