Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 08:59 , Atnaujinta: 2020 liepos 10d. 09:14

Lietuvos paštas iš Gedimino prospekto kelsis į Totorių gatvę

Lietuvos paštas Gedimino prospekte
Lietuvos pašto nuotr. / Lietuvos paštas Gedimino prospekte

Nuo liepos 21 d. Vilniaus centre esantis Lietuvos pašto skyrius klientus priims naujose patalpose, adresu Totorių g. 8. Tame pačiame pastate bus įkurtas ir Lietuvos pašto siuntų centras, praneša įmonė.

„Tik laiko klausimas buvo, kada išsikelsime iš Gedimino prospekte esančių patalpų, nes pastatas buvo gerokai per didelis šiuolaikinio pašto veiklai. Persikėlimas į naujas modernias patalpas yra žingsnis į priekį“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Naujame pašto skyriuje įrengti 4 aptarnavimo langeliai, suprojektuota laukimo salė bei siuntų pakavimo ir savitarnos erdvės, įrengta kondicionavimo bei eilių reguliavimo sistemos, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia, taip pat tėvams su vežimėliais. Įrengtos ir specialios darbo ir poilsio erdvės: specialūs laiškininkų baldai, siuntų skirstymo baldai, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Perkelto pašto skyriaus darbo laikas nesikeis: darbo dienomis jis dirbs 9 – 19 val., šeštadieniais – iki 14 val.

Naujai įrengtose 443 kvad. m patalpose įsikurs ne tik paštas, bet ir siuntų centras, į kurį bus perkelti laiškininkai ir skirstytojai iš 3 pašto skyrių, aptarnaujančių centrinę Vilniaus miesto dalį. Siuntų centre vyks lokalus skirstymo procesas, po kurio tiesiai į apylinkes aptarnauti klientus išeis laiškininkai. Tokie siuntų centrai jau veikia ir kitose Vilniaus vietose, taip pat Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

Valstybės valdomas Lietuvos paštas gegužę komentavo, kad Vilniaus centrinio pašto pastato Gedimino prospekte pardavimo procesas užsitęsė dėl karantino, bet sandoris netrukus turėtų būti baigtas.

Sutartį su daugiau nei prieš pusmetį vykusio aukciono laimėtoju – investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondu – turi patvirtinti Lietuvos pašto valdyba, kuri suformuota tik gegužės pradžioje.

2019 metų gruodį už pastatą 11,22 mln. eurų kainą pasiūlė fondas „Lords LB Baltic Fund IV“.

5,4 tūkst. kv. metrų ploto pastatas Gedimino prospekte buvo parduodamas už daugiau nei 10 mln. eurų pradinę kainą. Aukcione dalyvavo keturi dalyviai.

Lėšas, gautas iš jo pardavimo, Lietuvos paštas planuoja skirti 10,2 mln. eurų vertės siuntų skirstymo centro Vilniuje statybai ir paštų modernizavimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką