Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvos pašto logistikos centro įranga kainuos 11,2 mln. eurų

Valstybės valdomas Lietuvos paštas Vilniuje statomo logistikos centro įrangai išleis daugiau nei 11 mln. eurų. 
Lietuvos paštas
Lietuvos paštas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Centrinėje viešųjų pirkimų sistemoje paštas paskelbė pasirašęs keturias 11,248 mln. eurų vertės sutartis su tiekėjais: dvi jų – su Nyderlandų kapitalo Lietuvos bendrove „Equinox Europe“ (7,819 mln. eurų vertės), po vieną – su Vokietijos „Compador Technologies“ (2,553 mln. eurų) ir Suomijos „Mailroom Solutions“ (876 tūkst. eurų).

Lietuvos paštas teigia, kad pagal šias sutartis bus įsigyta visa pagrindinė įranga, reikalinga naujam logistikos centrui.

„Taip, tai jau visa reikalinga įranga. Papildomų pirkimų dar bus, bet tai bus maži papildomos įrangos pirkimai: konteineriai, skeneriai, maišai ir taip toliau“, – BNS komentavo Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė.

„Equinox Europe“ už 4,045 mln. eurų Lietuvos paštui tieks automatinį stambių (iki 30 kilogramų svorio) siuntų, o už 3,773 mln. eurų – smulkių siuntų skirstymo įrenginius.

„Compador Technologies“ parūpins automatinę, o „Mailroom Solutions“ – rankinę laiškų skirstymo įrangą.

Dėl didžiausio pirkimo – automatinio stambių siuntų skirstymo įrenginio – su paštu bylinėjosi konkurso nelaimėjusi Lenkijos kapitalo įmonė „Dimark“. Vilniaus apygardos teismas lapkritį pripažino, kad „Equinox Europe“ konkursą laimėjo teisėtai, o gruodį buvo leista pasirašyti sutartį.

Naujojo logistikos centro Vilniaus Metalo gatvėje statybos pradėtos pernai rugpjūtį. Jį stato statybų bendrovė „Conresta“.

Lietuvos paštas tikisi, kad centras pradės veikti kitų metų pradžioje, o bendros investicijos į jį sieks apie 21 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius