2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

LRT turės naują komunikacijos vadovę

Nuo pirmadienio visuomeninio transliuotojo Komunikacijos ir teisių valdymo departamentui vadovaus Rūta Putnikienė, šiose pareigose pakeisianti Renatą Lebedevienę.
Rūta Putnikienė
Rūta Putnikienė / Eimanto Genio / Lrt.lt nuotr.

Nuo 2013 metų tiki dabar R.Putnikienė dirbo komunikacijos agentūros „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ projektų direktore, anksčiau – 2007–2013 metais – vadovavo Krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamentui.

Visai neseniai Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pranešė, kad „LRT laukia nemaži iššūkiai, o naujovės palies visas tris platformas – portalas LRT.lt pasitiks pasikeitusiu dizainu, radijas ir televizija pristatys naujas pokalbių ir informacines laidas“.

„[Nuo rudens] televizijoje pasirodys nauja laida „Vartotojų kontrolė“, kur bus analizuojamos kiekvienam žmogui aktualios vartotojiškos temos. Sezoną pradės penkių koncertų ciklas „Poetų dainos“ – koncertai pagal lietuvių poetų kūrinius. Atsinaujins laida „Emigrantai“, o „Editos šou“ virs „Vakaras su Edita“ bei atsiras dar vienas vedėjas. Taip pat sezoną pradės dešimt lietuviško kino premjerų, vėliau bus rodomas serialas „Laisvės kaina. Disidentai“, – LRT RADIJO laidai „60 minučių“ sakė ji.

Anot M.Garbačiauskaitės-Budrienės, kultūros kanale taip pat bus naujovių: „Kiekvieną dieną turėsime 20 minučių laida „Kultūros žinios“, atsiras pokalbių laida su Nomeda Marčėnaite, taip pat laidos apie muziką, kiną ir sveiką gyvenseną. Bus atnaujintas ir radijo tinklelis. Portalas atsinaujins rudenį.“

Rugpjūčio 28-ąją turėtų paaiškėti, ar pasikeis LRT KULTŪROS kanalo pavadinimas. Siūloma jį užvadinti LRT PLIUS.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką