Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Mantas Bartuška neatmeta pavaduotojus rinktis konkurso būdu

Naujasis valstybės valdomos bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas Mantas Bartuška neatmeta galimybės pavaduotojus rinktis konkurso būdu. Tačiau jo buvęs bendradarbis „Klaipėdos naftoje“ Gerimantas Bakanas, kuris jau dirba jo patarėju, turėtų tapti pavaduotoju be konkurso, nes įmonei reikia greitų sprendimų.
Mantas Bartuška
Mantas Bartuška / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Aš nesakau, kad sekantys (konkursai – BNS) nebus vykdomi, tai mūsų siekiamybė, jeigu tik mes turėsime laiko, turėsime galimybę greitai priiminėti sprendimus, vykdyti konkursus, mes link to eisime“, – interviu Žinių radijui pirmadienį sakė M.Bartuška.

BNS žiniomis, artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas į praėjusią savaitę atleisto generalinio direktoriaus pavaduotojo, Krovinių vežimo direkcijos direktoriaus Stasio Gudvalio vietą.

„Aš manau, kad mes tikrai skaidriai ieškosime visos komandos pakeitimų, jeigu to reikės. Tam tikri greiti sprendimai dėl vieno konkretaus asmens man buvo būtini, nes įmonė skendi skandaluose, yra daug galbūt korupcinių elementų, tyrimų, ir į tokią veiklą žengti reikia pagalbos.

Čia iš didelės pagalbos poreikio sprendimas“, – G.Bakano pasirinkimą komentavo M.Bartuška.

Jis tikino, kad G.Bakanu, kuris yra buvęs „Klaipėdos naftos“ administravimo direktorius, pasitiki, todėl jį pasirinko savo pavaduotoju.

„Aš manau, kad vėlgi visų pirma reikia įvertinti esamą situaciją, kad įmonė šiai dienai yra krizinėje situacijoje ir man reikėjo sprendimų labai greitų, ir kolegą Gerimantą, kadangi aš žinau, tai yra aukšto lygio profesionalas, kuris, manau, vienas geriausių kandidatų vesti įmonę į priekį“, – tikino M.Bartuška.

G.Bakanas „Klaipėdos naftoje“ dirbo nuo 2012-ųjų, o iki tol daugiau nei 11 metų dirbo Specialiųjų tyrimų tarnyboje, kur vadovavo Analizės skyriui.

Nuo antradienio įmonėje nebedirbs šalių susitarimu atleisti buvusio įmonės vadovo Stasio Dailydkos dešiniąja ranka laikytas jo pavaduotojas Albertas Šimėnas bei S. Gudvalis, kuriam dar 2013 metais buvo pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu STT tyrime dėl galbūt neskaidrių didelės vertės geležinkelių remonto ir statybos konkursų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius