Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 9d. 11:09

„Mars Lietuva“: išaugo saldumynų, maisto gyvūnams ir kitos produkcijos pardavimai

Bendrovė Mars Lietuva yra viena didžiausių maisto pramonės bendrovių Lietuvoje.
Bendrovės nuotr. / Bendrovė „Mars Lietuva" yra viena didžiausių maisto pramonės bendrovių Lietuvoje.

Viena iš didžiausių maisto pramonės įmonių Lietuvoje bei viena iš didžiausių įmonių Vakarų Lietuvos regione, bendrovė „Mars Lietuva“, sugebėjo sėkmingai atsispirti visuotinėms rinkos nuosmukio tendencijoms.

Viena iš didžiausių maisto pramonės įmonių Lietuvoje UAB „Mars Lietuva“ per pirmuosius 9 šių metų mėnesius pardavė produkcijos už 362,6 mln. litų arba apytiksliai 3% daugiau nei atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, kuomet pardavimo pajamos buvo 11 mln. mažesnės.

Būdama viena iš didžiausių eksportuotojų maisto pramonės segmente, „Mars Lietuva“ išvežė produkcijos už 316 mln. litų arba 3% daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Svarbiausiomis bendrovės eksporto rinkomis išliko Didžioji Britanija, Vokietija ir Nyderlandai, be to reikšmingai išaugo eksportas į Šiaurės šalis – Suomiją, Švediją ir Daniją, taip pat – Belgiją bei Šveicariją.

Bendrovė „Mars Lietuva“ gamina ėdalą šunims bei katėms, taip pat Lietuvoje parduoda iš kitų „Mars“ korporacijos gamyklų įvežamus gyvūnams augintiniams skirtus produktus. Įmonė prekiauja ir šokoladiniais saldumynais, ryžiais bei padažais. 

„Pasaulinio ekonominio nuosmukio kontekste analizuodami pirmųjų trijų šių metų ketvirčių veiklos rezultatus, galime džiaugtis sugebėję auginti pardavimus bei gerinti savo veiklos rezultatus", - sakė bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.- „Tegul ir nedidelis pardavimo pajamų bei eksporto augimas yra ilgametės mūsų veiklos strategijos rezultatas. Reikšmingą įtaką mūsų veiklos rezultatams daro naujų, aukščiausios kategorijos produktų gyvūnams augintiniams, turinčių stabilią paklausą Vakarų Europos šalyse, gamyba“.

Tonos maisto

Šiuo metu „Mars Lietuva“ dirba beveik devyni šimtai darbuotojų. Per metus gamykloje pagaminama apie 80 tūkst. tonų „Pedigree“, „Whiskas“, „Exelcat“, „Kitekat“, „Sheba“ ir „Cesar“ prekių ženklais pažymėtos produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra vienuoliktoji didžiausia šalies eksportuotoja – joje gaminami daugiau negu 130 rūšių ir porūšių produktai yra tiekiami į beveik trisdešimt Europos šalių. Bendrovė organizuoja prekybą gerai žinomais pasaulyje „Mars, Incorporated“ produktais: saldainiais ir ledais „Mars“, „Snickers“, „Bounty“, „M&M’s“ „Twix“, „Milky Way“, ryžiais ir padažais „Uncle Ben‘s“, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais „Pedigree“, „Chappi“, „Whiskas“, „Kitekat“, „Sheba“ „Frolic“, „Catsan“ ir „Natusan“ produktais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką