Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 3d. 15:15

„Maxima LT“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamentui vadovaus Ernesta Dapkienė

Ernesta Dapkienė
„Maxima LT“ nuotr. / Ernesta Dapkienė

Lapkričio 6 dieną „Maximos“ komunikacijai pradeda vadovauti Ernesta Dapkienė. Ji pakeičia iki šiol komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento vadovą Jaunių Špakauską, rašoma pranešime spaudai. Iki šiol komunikacijos ir korporacinių reikalų departamentui vadovavęs Jaunius Špakauskas karjerą tęs nebe su „Maxima“ susijusių bendrovių grupėje.

„Visos „Maximos“ komandos vardu dėkoju Jauniui už aktyvų įsitraukimą formuojant pagrindą tolimesniems reputacijos ir įvaizdžio pokyčiams. Esu tikra, kad naujosios korporatyvinių reikalų vadovės profesionalumas ir sukaupta patirtis padės sustiprinti „Maximos“ reputaciją dar labiau iškeliant veiklos skaidrumo, bendruomeniškumo, tvarių santykių su partneriais ir klientais kartelę“, – teigia Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jaunius Špakauskas ir  Kristina Meidė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jaunius Špakauskas ir Kristina Meidė

„Prisijungiau prie „Maximos“ komandos pokyčių ir iššūkių laikotarpiu. Man tai buvo kol kas didžiausias profesinis išbandymas, tačiau per trumpą laiką pavyko sukurti efektyviai ir greitai veikiančią komunikacijos „mašiną“. Natūralu, kad vienam etapui pasibaigus, neišvengiamai ateina laikas naujam – tiek man asmeniškai, tiek „Maximos“ komunikacijai“, – sakė Jaunius Špakauskas.

Pastaruosius penkerius metus E.Dapkienė vadovavo „Lietuvos energijos“ korporatyvinei komunikacijai, ėjo grupei priklausančios įmonės „Energijos tiekimas“ valdybos narės pareigas, taip pat nuo 2014 metų vadovavo „Lietuvos energijos“ paramos fondui.

Strateginės komunikacijos valdymo patirtį E.Dapkienė įgijo vadovaudama koncerno SBA komunikacijai bei eidama „Lietuvos draudimo“ atstovės spaudai pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką