Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 17d. 10:06

Medicinos bankas kapitalo bazę sustiprins 2 milijonais eurų

Į Vilnių atvežta euro banknotų siunta
„Lietuvos banko“/Martyno Ambrazo nuotr. / Eurai

Visuotiniame Medicinos banko akcininkų susirinkime nuspręsta banko kapitalo bazę šiemet sustiprinti 2 mln. eurų, taip pat pritarta naujo Stebėtojų tarybos nario kandidatūrai ir patvirtintas auditorius šiems metams, pranešė bankas.

Lėšos bus skirtos užtikrinti papildomiems rizikos valdymo reikalavimams, atsiradusiems į Lietuvos teisės aktus perkėlus Ketvirtąją kapitalo reikalavimų direktyvą ir reglamentą.

„Šiemet numatome stabilią banko veiklą, planuojame didinti aktyvus, banko padalinių tinklas bus optimizuojamas, todėl papildomas kapitalas reikalingas kaip rizikos mažinimo įrankis. Be to, Ketvirtosios kapitalo reikalavimų direktyvos įsigaliojimas šį procesą tiesiog padarė neišvengiamu.

Džiaugiamės, kad Stebėtojų tarybą papildys jaunas bet rinkoje gerai žinomas ir vertinamas bankininkas Arnas Žalys. Jo patirtis ir žinios padės mums siekiant užsibrėžtų tikslų“, – cituojamas Medicinos banko valdybos pirmininkas Gintaras Treinys.

Arnas Žalys pakeis iš banko Stebėtojų tarybos narių atsistatydinusį Algirdą Apanavičių. A.Žalys šias pareigas pradės eiti gavus Lietuvos banko pritarimą.

Šių metų Banko grupės finansinių ataskaitų auditui atlikti buvo pasirinkta kompanija „KPMG Baltics“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką