Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 10 05, 11:14

„MG Baltic“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovu tapo Tadas Marčiukaitis

„Alfa Media“ valdomo naujienų portalo „Alfa.lt“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas ėjęs Tadas Marčiukaitis nuo ketvirtadienio pradeda dirbti koncerno „MG Baltic“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos direktoriumi, rašoma spaudai išplatintame bendrovės pranešime.
MG Baltic
MG Baltic / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas bus atsakingas už bendravimą su žiniasklaida, nuomonės lyderiais, informacijos analizę ir sklaidą. Jo atsakomybės taip pat apims darbą su koncerno valdomomis įmonėmis, „MG Baltic“ inicijuojamais ar vykdomais projektais, mecenavimo projektų koordinavimą.

Pastaruoju metu tokios pareigybės koncerne nebuvo, ją sukurti nuspręsta siekiant efektyviau informuoti apie koncerno ir jo įmonių veiklą bei norint užtikrinti pradėtų projektų tęstinumą.

T.Marčiukaitis 2009 metais baigė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, kuriame įgijo Politikos mokslų bakalauro laipsnį.

Tame pačiame institute po dvejų metų baigė Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijas. Nuo 2007 m. T.Marčiukaitis dirbo koncerno įmonėje UAB „Alfa Media“, kur pastaruosius ketverius metus ėjo vyriausiojo redaktoriaus pareigas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką