15min be reklamos
2019 01 03, 11:47

Mindaugas Jackevičius taps Lrt.lt portalo vyriausiuoju redaktoriumi

Nuo sausio 8 d. keičiasi Lrt.lt portalo vyr. redaktorius: redakcijai vadovaus Mindaugas Jackevičius, iki šiol čia dirbęs vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoju, o šias pareigas ėjęs Vladimiras Laučius koncentruosis į politikos žurnalistiką ir analizę LRT televizijos kanaluose bei kitur. Apie tai rašoma žiniasklaidai išplatintame pranešime.
Mindaugas Jackevičius
Mindaugas Jackevičius / P.Lileikio / Lrt.lt nuotr.

„LRT dirba daug profesionalių žmonių, stiprių įvairiose srityse, vieni tokių yra Mindaugas Jackevičius su Vladimiru Laučiumi. Mindaugas turi didelę darbo portale patirtį, Vladimiras yra puikus politikos apžvalgininkas. Vidinė rotacija suteikia papildomų galimybių LRT atsinaujinti, o darbuotojams – toliau augti", ‒ sakė LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Šiuo metu aktyviai rengiamasi Lrt.lt pokyčiams, portalo dizainas taps patogesnis, paprasčiau bus prieinamas visų LRT platformų sukuriamas turinys.

„Kartu su Lrt.lt portalo pokyčiais Mindaugui formuluojame ambicingus tikslus kurti kokybišką žurnalistiką ir auginti auditoriją", – sako M.Garbačiauskaitė-Budrienė.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Monika Garbačiauskaitė-Budrienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Monika Garbačiauskaitė-Budrienė

M.Jackevičius LRT dirba nuo 2018 m. rugpjūčio, iki šiol buvo Lrt.lt portalo vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas, taip pat vedė LRT radijo laidas „LRT Aktualijų studija" ir „10–12".

Prieš tai 11 metų dirbo portale DELFI, rašė politikos aktualijų, žiniasklaidos, švietimo, žmogaus teisių temomis, vedė interneto TV laidas. M.Jackevičius – daugybės žurnalistinių konkursų laureatas, yra gavęs Europos Komisijos, Kultūros ministerijos žurnalistinius apdovanojimus.

„Vadovavimas portalui Lrt.lt – iššūkis ir didžiulė atsakomybė prieš skaitytojus. Šis portalas turi daugybę dar neatskleisto potencialo, tikiu, kad su komanda sukursime modernią naujienų svetainę, kuri užtikrins nuomonių įvairovę, tęs kokybiškos žurnalistikos tradicijas ir, žinoma, pritrauks naujų skaitytojų", – sako M.Jackevičius.

Jis ir toliau radijuje ves laidą „LRT Aktualijų studija".

V.Laučius taip pat ketina toliau bendradarbiauti su LRT. „LRT siekia stiprinti politikos aktualijų žurnalistiką, o Vladimiras Laučius yra vienas stipriausių šios srities atstovų, kuris toliau ves „Dienos temą" LRT TELEVIZIJOJE, taip pat kurs savo autorinę laidą LRT PLIUS kanale, kurioje planuojama populiariai pateikti politinę filosofiją", ‒ sako M.Garbačiauskaitė-Budrienė. Laidoje žiūrovams bus pasakojama apie politikos ir visuomenės būklę, propagandą, tarptautines tendencijas, ES raidos reiškinius, populizmo grimasas Lietuvoje ir pasaulyje, panašias temas.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Vladimiras Laučius
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Vladimiras Laučius

V.Laučius Lrt.lt vyriausiuoju redaktoriumi dirba nuo 2012 m. Prieš tai yra vadovavęs žinių agentūros ELTA politikos skyriui, buvęs naujienų portalo Alfa.lt vyr. redaktoriumi, savaitraščio „Veidas" vyr. redaktoriaus pavaduotoju, žurnalo „IQ" vyriausiuoju redaktoriumi, naujienų portalo DELFI politikos apžvalgininku, dėstė politinę komunikaciją magistrantams VU Komunikacijos fakultete.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką