Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė atgaivą randa gamtoje

Ieva Gervinskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Ieva Gervinskaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Jei tik randu laisvą minutę, stengiuosi pabėgti iš miesto ir bent keletą dienų praleisti gamtoje. Tai padeda atsipalaiduoti ir atgauti jėgas“, – prisipažįsta ką tik grožio konkursą laimėjusi Ieva Gervinskaitė. Iškovotas titulas ir pareiga atstovauti šaliai konkurse „Mis Pasaulis“, teisę ir valdymą studijuojančiai Ievai, šią vasarą gerokai sutrumpino vasaros atostogas.

„Šią vasarą dėl konkurso „Mis Lietuva 2011“ teko nemažai laiko praleisti Vilniuje, anksčiau būdavau įpratusi vasaras leisti pas tėvus Skuodo rajone“, – pasakoja Ieva, kilusi iš Skuodo rajone esančio Daukšių kaimo. 

Mykolo Romerio universitete studijuojančiai merginai tėviškėje esantys tėvų namai ir tvenkinys šalia – geriausia poilsio vieta. Ieva prisipažįsta, kad per atostogas į užsienį ji keliauja retai, geriausiai pailsi Lietuvoje, prie vandens telkinių. Nuo pat mažų dienų gamtos apsuptyje augusi gražuolė, tokiose vietose atsipalaiduoja ir atitrūksta nuo didmiesčio šurmulio.

Šiuo metu „Mis Pasaulis“ konkursui besiruošiančiai merginai atostogas planuoti gana sudėtinga, todėl ji stengiasi išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką: „Šią vasarą išvažiuoti į kelių dienų žygį su draugais prie ežero dar neteko, bet atsiradus galimybėms ir kelioms laisvoms dienoms būtinai suplanuosiu tokią išvyką“.

Visus, kurie kaip ir „Mis Lietuva 2011“ laimėtoja Ieva, geriausiai pailsi gamtoje, gero laiko ambasadorių komanda „U pajėgos“ kviečia neaplenkti ežerų pakrančių, kurias jie lanko kiekvieną savaitgalį.

Rugpjūčio 5 dieną „U pajėgos“ įsikurs prie Žaliųjų ežerų Vilniuje, kur atveš mobilią pirtį.

Rugpjūčio 6 dieną „U pajėgų“ ieškokite prie nuostabaus grožio Palūšės ežero (Ignalina), čia garuos mobili pirtis, o norintieji smagiai pasipliuškenti ant „vandendaikčių“ turėtų keliauti prie Bebrusų ežero (Molėtai).

Rugpjūčio 7 dieną mobili pirtis kais prie Rubikių, Nevėžos ežerų (Anykščiai), o „vandendaikčiai“ bus pripūsti prie Dauniškio ežero (Utena).

Pavadinimas

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką