15min be reklamos
Publikuota 2022 01 03, 13:05

„Montuotojo“ vadovu paskirtas N.Eidukevičius

Vienos didžiausių Lietuvoje pramoninės statybos ir metalo apdirbimo įmonės „Montuotojas“ vadovu paskirtas Nerijus Eidukevičius, rašoma pranešime spaudai.
Nerijus Eidukevičius
Nerijus Eidukevičius / Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr.

„Džiaugiamės, jog į „Montuotoją“ pavyko pritraukti aukščiausio lygio profesionalą, turintį vadovavimo didelėms įmonėms bei sudėtingų projektų įgyvendinimo patirties“, – sakė „Montuotojo“ valdybos pirmininkas ir didžiausio bendrovės akcininko – privataus kapitalo fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ partneris Vidas Venckus.

N.Eidukevičius yra dirbęs finansų sektoriaus bendrovėse „Suprema“, „Hansa investments“, „Deloitte”, ūkio viceministru, vadovavęs bendrovėms „Tiltra Group“, „Kauno tiltai“, dirbęs Lenkijos infrastruktūros įmonės „Trakcja“ viceprezidentu.

„Šį iššūkį priėmiau matydamas „Montuotojo“ potencialą ir plėtros planus – sieksiu toliau stiprinti įmonę ir ją išauginti į regioninę sudėtingų pramoninių bei infrastruktūrinių projektų įgyvendinimo lyderę“, – sakė N.Eidukevičius.

2021 metais didžiausi „Montuotojo“ klientai buvo stambiosios Lietuvos pramonės ir krovos įmonės.

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ valdo 88 proc. „Montuotojo“ akcijų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką