Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neilas Cooperis atsistatydina iš „Snoro“ bankroto administratoriaus pareigų

Neilas Cooperis sutiko duoti išskirtinį interviu 15min.lt žurnalistams
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Neilas Cooperis sutiko duoti išskirtinį interviu 15min.lt žurnalistams
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bankrutuojančio banko „Snoras“ Kreditorių komitetas ketvirtadienį pritarė bankroto administratoriaus Neilo Cooperio ketinimui pasitraukti iš bankroto administratoriaus pareigų. N.Cooperis baigia savo karjerą tarptautinėje konsultacijų bendrovėje „Zolfo Cooper“ ir vėliau šiais metais žada išeiti į pensiją.

Kreditorių komitetui pritarus, „Snoro“ bankroto administravimas bus perduotas kvalifikuotam bankrotų administratoriui, kurį patvirtins kreditoriai ir teismas. Artimiausiu metu bus pradėtos naujo bankroto administratoriaus atrankos procedūros pagal patvirtintus banko pirkimų reikalavimus.

Iki tol, kol naujasis administratorius bus išrinktas ir jo kandidatūrai pritars Kreditorių komitetas bei teismas, N.Cooperis ir toliau eis banko bankroto administratoriaus pareigas ir kartu su konsultantų komanda toliau vadovaus pagrindinio banko turto pardavimui ir bankroto procesų administravimui.

„Šiandienos sprendimas reziumuoja praėjusiais metais pradėtus pokalbius su pagrindiniais sprendimų priėmėjais „Snoro“ bankroto procese, tuomet buvo sutarta, kad aš pasitrauksiu  2014-aisiais. Atsižvelgiant į iki šiol pasiektą pažangą, sutarėme, kad šiuo metu yra tas laikas. Šiame bankroto procese pasiekėme puikių rezultatų, sėkmingai sugrąžinome reikšmingą sumą banko kreditoriams, netrukus planuojame užbaigti dar kelių pagrindinių  banko aktyvų pardavimą.

Per savo karjerą N.Cooperis vadovavo bankroto procedūroms daugiau nei 30 valstybių visame pasaulyje, šiuo metu jis yra vertinamas kaip vienas labiausiai patyrusių tarptautinių bankroto administratorių.

Šie dveji metai man buvo nepaprastai įdomūs ir pilni naujų iššūkių, didžiuojuosi visos komandos darbu bei pasiektais laimėjimais. Dabar laukiu meto, kada galėsiu savo įžvalgomis ir rekomendacijomis pasidalinti su naujai paskirtu specialistu, kuris tuomet galės užbaigti likusį banko bankroto procesą“, – teigia N.Cooperis.

Po to, kai perduos savo oficialias pareigas naujai paskirtam „Snoro“ bankroto administratoriui, ir vėliau pasitraukęs į pensiją, N.Cooperis galės konsultuoti naujai paskirtą banko bankroto administratorių, jei tam iškils poreikis.

Per savo karjerą N.Cooperis vadovavo bankroto procedūroms daugiau nei 30 valstybių visame pasaulyje, šiuo metu jis yra vertinamas kaip vienas labiausiai patyrusių tarptautinių bankroto administratorių. Šiemet N.Cooperiui sueina 67 metai.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką