Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 29d. 14:17 , Atnaujinta: 2013 balandžio 29d. 17:13

Vidmantas Martikonis kaltina „Vilniaus energiją“ jos sklype vykdant nelegalias statybas,nors tikslaus statybų adreso nežino

Antroji Vilniaus termofikacinė elektrinė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antroji Vilniaus termofikacinė elektrinė

Bendrovė „Nekilnojamojo turto fondas“ kreipėsi į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją prašydama sustabdyti statybas sklype, esančiame greta Vilniaus šiluminės elektrinės ir kaltina bendrovę statybas vykdant nelegaliai. Pasak „Vilniaus energijos“ atstovų, šie kaltinimai laužti iš piršto.

„Nekilnojamojo turto fondo“ siųstame pranešime, pasak „Vilniaus energijos“ atstovo spaudai Nerijaus Mikalajūno, nurodomas neteisingas statybų adresas – kabama apie pastatą, kurio adresas yra Jočionių g. 53, o „Vilniaus energijai“ priklausantis pastatas yra Jočionių g. 13. 

„Dar 2007 m. balandžio 3 dieną teismas nurodė, kad pretenzijos nepagrįstos ir tolesni išvedžiojimai neturi jokio pagrindo“, – kalbėjo „Vilniaus energijos“ atstovas Nerijus Mikalajūnas.

O bendrovės „Nekilnojamojo turto fondas“ valdybos tikina, kad bendrovei priklausančiame sklype vyksta nelegalios statybos. 

„Nugriauti kitai bendrovei priklausantį pastatą ir tvirtinti, kad jo tame sklype nė nebuvo. Ramiai luktelėti kelis metus, o tada patylomis pradėti statybas ant svetimos nuosavybės – šie veiksmai labai jau primena istorijas, kuriomis garsėjo „Vilniaus energijos“ akcininkai, buvusios bendrovės „Rubicon group“ veikėjai. Tikimės, kad šis epizodas atsakingus pareigūnus paskatins ne tik pasidomėti statybų iniciatoriais, bet ir pagaliau išsiaiškinti, kas atsakingas dėl prieš septynerius metus neteisėtai sugriauto pastato“ – pažymi UAB „Nekilnojamojo turto fondas“ valdybos pirmininkas Vidmantas Martikonis.

Statybos pastebėtos š. m. balandžio 26 d. UAB „Nekilnojamojo turto fondas“ apie jas nedelsdamas pranešė Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai. Jos prašoma nustatyti, kieno iniciatyva vyksta neteisėti statybos darbai, juos sustabdyti ir atstatyti žemės sklypo dalį į padėtį, buvusią iki statybos darbų pradžios.

Sklypas, kuriame stovėjo UAB „Nekilnojamojo turto fondas“ priklausantis statinys, yra „Vilniaus energijos“ aptvertoje ir saugomoje teritorijoje. Pranešama, jog šiame plote planuota statyti atliekų deginimo gamyklą. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką