Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 13d. 14:49

Nerijaus Numavičiaus atstovė: Mindaugas Marcinkevičius atsidūrė aklavietėje

Mindaugas Marcinkevičius ir Nerijus Numavičius
15min nuotr. / Mindaugas Marcinkevičius ir Nerijus Numavičius

Nerijaus Numavičiaus teisininkų komanda teigia nesureikšminanti mažesniojo „VP grupės“ akcininko ieškinių Estijoje, kur pats N.Numavičiaus ir su juo susijusių įmonių vadovai kaltinami pinigų išvaistymu bei galimu mokesčių vengimu.

„Mindaugo Marcinkevičiaus kreipimasis į teismą yra klasikinis į aklavietę save įvariusio akcininko atvejis. Pirma, buvo sukeltas didžiulis triukšmas žiniasklaidoje, antra – buvo apeliuojama į valstybės institucijas, o dabar seka trečias žingsnis – ieškinių lavina“, – 15min.lt teigė N.Numavičiui atstovaujanti advokatė Olga Petroševičienė.

Tiesa, dalis M.Marcinkevičiaus pretenzijų ją stebina. Pavyzdžiui, pareiškimai apie galimai neskaidrų finansavimą „Maxima“ prekės ženklus valdančią bendrovę „Franmax“ kontroliuojančiai Liuksemburgo kompanijai „Carson“.

„Stebina tik tai, kad p. Marcinkevičius pasirinko tokius keistus aistros bylinėtis taikinius. „Leksita“ nėra ir nebuvo atidariusi jokios kredito linijos bendrovei „Carson“, lygiai kaip ir pastarajai UAB „Franmax“ pardavė tikrai ne „Klarus Group Holdings OU“, kurios vadovus jis bando psichologiškai spausti ieškiniais“, – tęsė O.Petroševičienė.

N.Numavičiaus atstovė įsitikinusi būsimu savo kliento triumfu teismuose.

„Toks p. Marcinkevičiaus elgesys įvykių kontekste buvo lauktas ir tikėtinas, todėl belieka pastebėti, kad jo kaltinimai teisiškai neraštingi ir sužlugs bet kuriame teisme“, – teigė O.Petroševičienė.

„Pabrėžiame, kad „Vilniaus prekyba“ ir susijusios įmonės visada veikia ir veiks visų akcininkų labui, o sandoriai tarp įmonių buvo ir bus sudaromi tiktai rinkos sąlygomis. Grupė žiniasklaidoje ir atsakingoms institucijoms dokumentais bei faktais jau įrodė, kad niekuomet neslėpė mokesčių ir geranoriškai bendradarbiavo su Valstybine mokesčių inspekcija. Šį bendradarbiavimą grupė tęs ir ateityje“, – teigė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką