Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 20d. 23:45

Norvegijos policija atliko kratas „Vlantana Norge“ patalpose, areštavo banko sąskaitas ir vilkikus

Įkasta simbolinė kapsulė. Iškils 30 tūkstančių kvadratinių metrų logistikos centras.
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / „Vlantana“

Norvegijos policija toliau aiškinasi situaciją į darbuotojų išnaudojimo skandalą Norvegijoje įsipainiojusioje lietuvių valdomoje pervežimų įmonėje „Vlantana Norge“. Ketvirtadienį pranešta, kad bendrovėje policija atliko kratas, areštavo įmonės sąskaitas ir konfiskavo septynis įmonei priklausančius sunkvežimius, praneša nrk.no.

15min neseniai skelbė, kad Norvegijos darbo inspekcijos tarnyba, atlikusi Norvegijoje veikiančios „Vlantana Norge“ vilkikų vairuotojų patikrinimus, nustatė darbo laiko apskaitos neatitikimų, susijusių su vairuotojų darbo ir poilsio laiko planavimu. Norvegijos spauda tai pavadino darbuotojų išnaudojimu, vergove.

Kaip ketvirtadienį praneša Norvegijos žiniasklaida, „Vlantana Norge“ licenciją gabenti krovinius Norvegijoje šalies Kelių administracija sustabdė antradienį.

Tai pirmas atvejis, kai Norvegijos kelių administracija atšaukia transporto bendrovei licencijas dėl galimo darbuotojų išnaudojimo.

Bendrovės „Vlantana Norge“ patalpose ketvirtadienį taip pat buvo atliktos kratos, areštuotos įmonės sąskaitos, policija konfiskavo septynis įmonės sunkvežimius. Jie šiuo metu stovi saugomoje aikštelėje.

Šiuo metu policija vertina per kratas „Vlantana Norge“ įmonėje surinktus dokumentus, tačiau nurodoma, kad yra pagrindo įtarti, jog įmonė galėjo klastoti dokumentus.

Portalas nrk.no rašo bandęs susisiekti su „Vlantana Norge“ atstovais, tačiau to padaryti nepavyko.

„Vlantana Norge“ per akcininkus yra susijusi su viena didžiausių Lietuvos pervežimo įmonių „Vlantana“.

Oficialiais duomenimis, „Vlantana Norge“ dirba 161 darbuotojas.

Kaip anksčiau 15min patvirtino bendrovės „Vlantana Norge“ valdybos pirmininkas Vladas Stončius, bendrovė nuo kovo 1 dienos nusprendė nutraukti veiklą Norvegijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką