Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 09:55

Nuo lapkričio prekybos centrą „Europa“ valdys NT konsultacijų bendrovė „Newsec“

Nuo lapkričio 1 d. „Baltic Horizon Fund“ nekilnojamojo turto valdymo ir apskaitos paslaugų partneriu „Europos“ prekybos centrui pasirinko nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų lyderę „Newsec“. „Newsec“ prekybos centrui teiks komercinio nekilnojamojo turto valdymo, nuomos, apskaitos, priežiūros ir rinkodaros paslaugas, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Prekybos centras „Europa“
Prekybos centras „Europa“ / „Europa“ nuotr.

„Prekybos centras „Europa“ baigė vieną svarbiausių savo istorijoje etapų ir artėjančius metus pasitinka visiškai atsinaujinęs. Itin dinamiška ekonominė situacija, unikali prekybos centro „Europa“ pozicija Vilniaus mieste ir galimybės, kurias suteikia pasikeitęs prekybos centras, lemia stipriausios rinkoje partnerių komandos poreikį. Džiaugiamės pranešdami, kad prie PC „Europa“ valdymo komandos prisijungia profesionalai iš „Newsec“, – sako „Baltic Horizon Fund“ valdytojas Tarmo Karotam.

„Naujoji prekybos centro „Europa“ koncepcija padės pritraukti ne tik didesnius klientų srautus, bet ir naujus, strategiškai svarbius nuomininkus, augins centro žinomumą, populiarumą bei didins kliento turto vertę. Sieksime, kad prekybos centras maksimaliai atlieptų lankytojų poreikius, jų gyvenimo būdą ir taptų kasdieniniu traukos centru. Šiuo metu Lietuvoje valdome 8 prekybos centrus, turime puikią profesionalų komandą, todėl esu tikra, kad „Newsec“ taikomi aukščiausi tvarumo standartai aplinkosaugos, socialinėje ir valdymo srityse leis mums pasiekti geriausių partnerystės rezultatų“, – sako Rida Kalvaitienė, „Newsec“ Turto valdymo grupės vadovė Baltijos šalyse.

„Newsec“ teikia visas nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, kuriomis siekia padidinti klientų turto vertę ir grynąsias veiklos pajamas. Priklausomai nuo kliento poreikių, „Newsec“ siūloma turto valdymo paslauga gali apimti tiek kasdienę turto priežiūrą, santykių su nuomininkais palaikymą, techninius pastato administravimo klausimus, tiek nuomos pokyčių ir strateginių sprendimų pastate įgyvendinimą. Bendrovė savo veikloje taiko laiko patikrintus valdymo standartus ir struktūrizuotus procesus, kurie užtikrina efektyvų turto valdymą. Šiuo metu „Newsec“ turto valdymo paslaugos teikiamos Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkose.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką