Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geronomika. „Omniteksas“ šiemet užsienyje planuoja parduoti produkcijos už 20 mln. litų

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno tekstilės ir drabužių gamintoja bendrovė „Omniteksas“ iš pieno baltymų pluošto pradėjo gaminti audinį ir siūti drabužius. Iš pieno baltymų pagamintų siūlų „Omniteksas“ įsiveža iš Kinijos.

„Omniteksas“ dabar sėkmingai gaminius parduoda ir Lietuvoje, ir užsienyje. Šiemet planuojama, kad eksportas turėtų siekti 21–22 mln. litų ir sudaryti apie 80 proc. visų įmonės pardavimų, rašo „Verslo žinos“.

Beveik pusė visos užsienyje parduodamos produkcijos išvežama į Švediją, apie ketvirtadalį į Suomiją, dešimtadalį į Olandiją.

„Lietuvoje susidomėjimas ekologiškais gaminiais dar tik brėkšta, o norą įsigyti kokybiškų ir aplinkai nekenksmingų produktų slopina dar ir ekonominė padėtis, štai, pavyzdžiui, Skandinavijoje aukštas pragyvenimo lygis suteikia galimybę mėgautis gyvenimo kokybe“, –pabrėžė „Omnitekso“ pirkimo direktorius ir vienas iš bendrovės akcininkų Vydas Damalakas.

Jis sakė, jog įmonė per maža, kad galėtų savo jėgomis imtis tokios gamyklos statybų. Tačiau pašnekovas neatmeta, kad įmonė norėtų dalyvauti įgyvendinant tokį projektą.

Bendrovė pasiūlė ir gaminių iš bambuko pluošto, maždaug trečdaliu brangesnių nei medvilniniai.

informacija
OMNITEKSAS, UAB
Vadovas: Gintautas Bareika Darbuotojų sk.: 267 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką