Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel“ tinklo modernizaciją planuojama baigti pirmoje vasaros pusėje

„Omnitel“
BFL nuotr. / „Omnitel“
Šaltinis: 15min
0
A A

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ jau atnaujino 90 proc. viso savo mobiliojo ryšio tinklo. Prieš trejus metus prasidėjusią „Omnitel“ tinklo modernizaciją planuojama baigti pirmoje vasaros pusėje.

Atnaujindama tinklą, „Omnitel“ diegia 3G technologiją visur, kur iki šiol veikė tik 2G ryšys. Užbaigus modernizacijos ir plėtros darbus, „Omnitel“ 3G tinklas padengs visą Lietuvos teritoriją ir savo aprėptimi prilygs 2G tinklui. Jau dabar „Omnitel“ 3G tinklas dengia 97,2 proc. šalies teritorijos.

„Omnitel“ 3G ryšiu gali naudotis iš esmės visi šalies gyventojai. Norime užtikrinti jiems geriausią interneto kokybę ir stabilumą.

Visose atnaujinamose 3G stotyse „Omnitel“ diegia HSPA+ technologiją, palaikančią net iki 42 Mbps interneto spartą.

„Omnitel“ 3G ryšiu gali naudotis iš esmės visi šalies gyventojai. Norime užtikrinti jiems geriausią interneto kokybę ir stabilumą, todėl nuosekliai investuojame į veikiančios infrastruktūros tobulinimą, kartu padvigubindami 3G stočių talpą ir mobiliojo interneto greičius“, – sakė „Omnitel“ technologijų padalinio vadovas Mindaugas Varanauskas.

Plačiausiu „Omnitel“ 4G ryšiu šiuo metu gali naudotis daugiau kaip 40 proc. Lietuvos gyventojų. Tarp „Omnitel“ 4G miestų – visi šalies didmiesčiai, daugelis rajonų centrų, pramonės centrai, turistų ir poilsiautojų pamėgti miestai ir miesteliai, taip pat vietovės, kuriose „Omnitel“ 4G ryšys yra bene vienintelė galimybė naudotis sparčiuoju internetu. 

„Tele2“ investavo 77 mln. Lt

„Omnitel“ konkurentė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šių metų gegužės pradžioje užbaigė viso mobiliojo ryšio tinklo modernizavimą – padidino ryšio kokybę ir tinklo aprėptį, sumažino eksploatavimo kaštus ir pasirengė naujų paslaugų diegimui.

Tinklo atnaujinimas vyko nuo 2012 m. balandžio. Per tą laiką bendrovė investavo daugiau nei 77 mln. litų.

„Tele2“ atnaujino 870 bazinių tinklo stočių ir įrengė 150 naujų. Didžiausi Lietuvos miestai buvo sujungti nauju 10 Gbps magistraliniu ryšio tinklu, atnaujinta klientų duomenų bazių valdymo įranga.

informacija
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2212 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką