Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 31d. 15:38 , Atnaujinta: 2020 liepos 31d. 16:02

„Oro navigacijos“ generaliniu direktoriumi tapo Marius Beliūnas

Valstybinė įmonė „Oro navigacija“
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Valstybinė įmonė „Oro navigacija“

Susisiekimo ministerija informuoja, kad, pasibaigus konkursui VĮ „Oro navigacija“ generalinio direktoriaus pareigoms užimti, jo laimėtoju pripažintas Marius Beliūnas. Į šias pareigas jis galės būti paskirtas po įstatymų numatytos patikros.

Konkurse į VĮ „Oro navigacija“ generalinio direktoriaus pareigas pretendavo 20 kandidatų.

Būsimajam VĮ „Oro navigacija“ vadovui buvo keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, gebėti analitiškai įvertinti problemas ir pateikti jų alternatyvius sprendimo būdus, numatyti jų įgyvendinimo pasekmes. Pretendentai turėjo pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

Kaip rašo BNS, M.Beliūnas iki šiol ėjo „Oro navigacijos“ Saugos ir saugumo departamento vadovo pareigas, o įmonei laikinai vadovauti pradėjo nuo balandžio 9 dienos, kai pranešta, jog pareigas paliko nuo 2017 metų vadovavęs Mindaugas Gustys.

Susisiekimo ministerija tuomet komentavo BNS, jog sprendimas dėl M.Gusčio atleidimo priimtas šalių susitarimu po to, kai ministerijos vadovai daug kartų susitiko su „Oro navigacijos“ profesine sąjunga, valdyba, Skrydžių vadovų asociacija, Transporto kompetencijų agentūra.

„Oro navigacijos“ valdybos pirmininkas Dangirutis Janušas teigė, kad vadovo pasitraukimui įtakos turėjo darbuotojų profsąjungos nepasitenkinimas dėl didelio krūvio ir patiriamo streso.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką