Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodoje: kvapą turintis deguonis ir mažas presas su giljotina

Balttechnika 2013
Litexpo / Balttechnika 2013
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 20-22 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vykstančioje 22-oje tarptautinėje inžinerinės pramonės parodoje „Balttechnika 2014“ bus pristatomi nauji ir patobulinti inžinerinių įmonių sprendimai. Parodos lankytojai galės susipažinti su Lietuvoje pagamintais suvirinimo, montavimo stalais, kvapą turinčiu deguonimi, kaitinimo sprendimais, koordinatiniu kirtimo presu su įmontuota giljotina, gamybos procesų valdymo programine įranga ir kt.

 

Vienas iš pasaulinių lyderių „Prima Power“, kuris gamina įrengimus lakštiniam plienui apdirbti , parodoje pristatys naują pagrindinio savo produkto sumažintą versiją – biudžetinį koordinatinį iškirtimo presą su integruota giljotina.

„Rinka reikalavo mažesnio produkto su tokiais pačiais aukščiausio lygio technologiniais sprendimais, kokius turi vienas iš pagrindinių mūsų produktų. Sukūrėme efektyvią mažesnę ir pigesnę versiją. Manome, kad šis koordinatinis štampavimo presas su integruota giljotina bus populiarus Tolimosios Azijos ir Rytų Europos šalyse“, – teigia „Prima Power“ pardavimų vadovas Mindaugas Vasiliauskas.

Remiasi klientų praktika

Verslo konsultacijų ir verslo valdymo sprendimų UAB „Columbus Lietuva“ parodoje pristatys gamybos planavimo ir valdymo sistemas bei inovatyvų procesų modeliavimo įrankį inžinerinės pramonės įmonėms. Kaip teigia „Columbus Lietuvos“ marketingo vadovė Baltijos šalims Daiva Jakštienė, šie specializuoti sprendimai sukurti remiantis geriausia pasaulio gamybos lyderių praktika.

Parodoje supažindinsime su unikaliu verslo procesų modeliavimo įrankiu, kuris naudoja geriausia praktika paremtus verslo procesų šablonus ir leidžia įvertinti kiekvieno proceso svarbą siekiant įmonės tikslų

„Pasaulinio „Columbus“ tinklo padalinys išanalizavo gamybos procesus ir šias žinias pritaikė kurdamas gamybos valdymo ir procesų modeliavimo sprendimus, kuriuos pristatome Lietuvoje. Parodoje supažindinsime su unikaliu verslo procesų modeliavimo įrankiu, kuris naudoja geriausia praktika paremtus verslo procesų šablonus ir leidžia įvertinti kiekvieno proceso svarbą siekiant įmonės tikslų. Įrankis yra integruotas į verslo valdymo sistemą ir padeda užtikrinti, kad verslo procesai būtų glaudžiai susieti su verslo valdymo sistema“, – sako D. Jakštienė.

„Columbus Lietuva“ partneris iš Lenkijos pristatys gamybos planavimo ir tvarkaraščių sudarymo įrankį, kurį naudoja daugiau nei 4 500 įmonių pasaulyje.

Konkurencija su Kinija ir Europa

UAB „Karbonas“ parodos lankytojus sieks sudominti suvirinimo, montavimo stalais bei trinčiai atsparia medžiaga „Hardox“. Kaip teigia įmonės vykdantysis direktorius Gintautas Jatulis, seniau pagrindinė įmonės veikla buvo lakštinių medžiagų pjovimas įvairiais būdais, tačiau bėgant laikui įmonė keitė kryptį.

„Matydami klientų poreikį pradėjome virinti metalus, teikti lankstymo paslaugas. Pernai įsigijome ir Lietuvoje, ir Baltijos šalyse unikalų įrenginį – penkių paviršių apdirbimo centrą „Okuma“, kuris padės konkuruoti su iš Vakarų Europos ir Kinijos atgabenamais suvirinimo, montavimo stalais. Mūsų produktas už kinų bus pranašesnis kokybe, o už europietišką – kaina. Bandysime išlaikyti viduriuką, kuris turėtų sudominti lietuviškas įmones“, – sako G. Jatulis.

Liepsna ir deguonies kvapas

UAB „AGA“, tiekianti technines dujas įvairioms gamybos įmonėms, parodoje „Balttechnika“ pristatys naują „Lindoflamm“ procesą, kuris apima viską, kas susiję su kaitinimu liepsna.

„Įvairiuose technologiniuose procesuose apdirbant metalus reikia skirtingo kaitinimo. „Lindoflamm“ procesas apima viską: nuo idėjos, ką ir kodėl reikia kaitinti, iki sprendimų įdiegimo sistemos, įrangos bei dujų tiekimo ir specialistų apmokymų“, – sako „AGA“ atstovas Giedrius Juškauskas.

Kadangi įprastas deguonis yra bekvapis, jos nuotėkį pramonėje pastebėti labai sunku, o dujos, kurios turi lengvai užuodžiamą kvapą, įspėja apie galimą nuotėkį ir pavojingą deguonies sankaupą. Taip užtikrinama didesnė darbų sauga

„AGA“ parodoje taip pat pademonstruos odorizuotą deguonį „Odorox“, kuris nuo įprasto deguonies skiriasi aiškiai jaučiamu kvapu. Deguonies nuotėkis gamyboje gali sukelti gaisrą ar sprogimą. Kadangi įprastas deguonis yra bekvapis, jos nuotėkį pramonėje pastebėti labai sunku, o dujos, kurios turi lengvai užuodžiamą kvapą, įspėja apie galimą nuotėkį ir pavojingą deguonies sankaupą. Taip užtikrinama didesnė darbų sauga.

Išvysti šias ir kitas inžinerinės pramonės naujoves bus galima gegužės 20–22 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vykstančioje 22-oje tarptautinėje technikos ir technologijų, energijos, elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos parodoje „Balttechnika 2014“. Parodoje rengiama keliasdešimt specialistams, verslui ir akademinei visuomenei skirtų renginių. Įėjimas į parodą nemokamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką