Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulinė mobiliųjų žaidimų kūrimo lyderė „Game Insight“ steigia būstinę Lietuvoje

Verslininkas
„Shuterstock“ nuotr. / Investuotojas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasaulinė nemokamų žaidimų išmaniesiems įrenginiams ir socialiniams tinklams lyderė „Game Insight“ atidaro būstinę Vilniuje. Daugiau nei 250 mln. vartotojų visame pasaulyje turinti įmonė iš Vilniaus rūpinsis tarptautinėmis operacijomis, rinkodara, žaidimų kūrimu ir verslo vystymu visuose pasaulio regionuose.

Šiais metais įmonė pateko į „Forbes“ sudarytą Rusijos interneto verslų TOP10, o įtakingas mobiliųjų žaidimų portalas PocketGamer.biz pripažino „Game Insight” vienu geriausių žaidimų kūrėjų. Didžiosios Britanijos dienraščio „The Guardian“ vertinimu, „Game Insight“ sukurtas žaidimas „Transport Empire“ – viena iš 20 geriausių „iPhone“ ir „iPad“ aplikacijų, o sėkmingiausiu įmonės žaidimu laikomas „Paradise Island“, kuris, kaip teigiama, savo populiarumo viršūnėje vien „Android“ platformose uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių per mėnesį.

Šiuo metu „Game Insight“ apima 15 studijų ir daugiau nei 900 žaidimų kūrėjų visame pasaulyje, tačiau įmonė sparčiai plečiasi. Pasak „Game Insight“ atstovų, būstinės steigimas Europoje – natūralus žingsnis, numatytas įmonės tarptautinės plėtros strategijoje. Šiuo metu daugiau nei 26 proc. iš 250 mln. „Game Insight“ vartotojų yra iš Europos, o įmonės pajamos Europoje sudaro daugiau nei 28 proc. visų pajamų. Remiantis „Annie Analytics“ duomenimis, daugiau nei penktadalis viso pasaulio mobiliųjų žaidimų vartotojų yra būtent Europoje.

Mums šis žingsnis yra labai svarbus, todėl pati asmeniškai vadovausiu būstinės Vilniuje startui.

„Tikimės, kad „Game Insight“ biuras Europos Sąjungos šalyje padės sustiprinti mūsų pozicijas Europoje, kuri yra viena svarbiausių mūsų rinkų, ir kartu įsitvirtinti kaip pasaulinei kompanijai. Mums šis žingsnis yra labai svarbus, todėl pati asmeniškai vadovausiu būstinės Vilniuje startui“, ‒ teigia „Game Insight“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė Alisa Chumachenko.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Arvydo Arnašiaus teigimu, „Game Insight“ žingsnis į Lietuvą kalba apie šalies patrauklumą kūrybiniams aukštųjų technologijų projektams: „Tai, kad viena iš pasaulinių mobiliųjų žaidimų lyderių pasirinko Vilnių savo būstinei rodo, kad galime pasiūlyti idealią platformą sparčiai verslo plėtrai: talentingus specialistus, pažangią interneto infrastruktūrą, palankią verslo aplinką bei galimybes bendradarbiauti tiek su Rytais, tiek su Vakarais. Tokio masto įmonės žingsnis į Lietuvą neabejotinai padės atkreipti kitų aukštųjų technologijų verslų dėmesį į galimybes Lietuvoje. „Game Insight“ komandos darbas taip pat prisidės prie aukštųjų technologijų verslo plėtros šalyje ir vietinių kompetencijų tobulinimo“, ‒ tvirtina A.Arnašius.

„Game Insight“ biuras Vilniuje atidaromas 2014 m. gegužės 29 dieną.

Šiais metais „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva pradėti veiklą ar plėstis Lietuvoje nusprendė 12 užsienio investuotojų. Šie projektai sukurs daugiau nei 1 413 naujų darbo vietų. Lyginant su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu, investicinių projektų skaičius padidėjo 9 proc., numatomas sukurti naujų darbo vietų skaičius išaugo daugiau nei dvigubai.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką