Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 23:51

Pasiskiepijo daugiau kaip 90proc. „Wizz Air“ lėktuvų įgulų narių

Wizz Air
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / Wizz Air
Oro linijų bendrovė „Wizz Air” praneša, kad nuo COVID-19 jau pasiskiepijo daugiau kaip 90 proc. bendrovės įgulų narių. Oro linijos anksčiau skelbė, kad iki šių metų gruodžio 1 d. visi jos įgulų nariai privalo būti paskiepyti arba, išimtiniais atvejais, reguliariai atlikti antigeno testą ar PGR tyrimą savo lėšomis, nebent neseniai būtų persirgę šia liga. Socialiai atsakinga įmonė tokia politiką diegia norėdama užtikrinti keleivių ir įgulų sveikatą bei saugumą.

„Wizz Air“ pranešime spaudai nurodo, kad vakcinavimo politika įgulų narių skiepytis neįpareigoja, tačiau darbuotojai, kurie renkasi nesiskiepyti, nuo gruodžio 1 d. patys turi mokėti už privalomuosius testus. Tiems „Wizz Air“ įgulų nariams, kurie pateiks dokumentus, įrodančius, kad skiepytis jiems nepataria medikai, bus sudaroma galimybė antigenų testą ir PGR tyrimą atlikti bendrovės bazėse.

Sprendimą skiepyti arba reguliariai atlikti antigeno testus ar PGR tyrimus įgulų nariams „Wizz Air“ priėmė įvertinusi tyrimų rezultatus, kurie rodo, kad šios priemonės leidžia veiksmingiausiai apsisaugoti nuo COVID-19. Oro linijos taip pat reguliariai organizuoja virtualius seminarus ir individualias konsultacijas su virusologais, kurie darbuotojus supažindina su informacija apie skiepus nuo COVID-19, ir atsako į visus kylančius klausimus.

„Džiaugiamės, kad jau pasiskiepijo daugiau kaip 90% mūsų pilotų ir įgulų narių. Nuo pat pandemijos pradžios vieni pirmųjų pradėjome taikyti sustiprintas saugumo ir higienos priemones, nes puikiai suprantame, kad mūsų atsakomybė – užtikrinti „Wizz Air“ lėktuvais skrendančių darbuotojų ir keleivių saugumą, o skiepai čia atlieka lemiamą vaidmenį“, – sako Johanas Eidhagenas, „Wizz Air“ grupės Personalo vadovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką