Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 16:50

Paskutinė išpardavimų diena „Akropolio“ „Maximoje“: perka kas liko, o ne tai, ko reikia

Išpardavimai Vilniaus „Akropolio“ „Maxima“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Išpardavimai Vilniaus „Akropolio“ „Maxima“

„Nieko nebelikę“, – tokius komentarus galima išgirsti einant pro pustuštes prekių lentynas. Ketvirtadienis yra paskutinė rekonstrukcijai uždaromos „Akropolio“ „Hyper Maximos“ išpardavimų diena. Lentynos jau beveik tuščios – visai nebėra makaronų, cukraus, miltų, aliejaus, taip pat mėsos, šaldytų gaminių.

Ketvirtadienis – paskutinė diena prieš „Akropolio“ „Hyper Maximos“ uždarymą rekonstrukcijai. Nuo sekmadienio vykstančiame prekių išpardavime jos parduodamos su 30, 50, 60 proc. nuolaida.

15min apsilankė keturiems mėnesiams rekonstrukcijai duris uždaromoje parduotuvėje, kur domėjosi, kokios prekės paklausiausios, o kokių jau nebelikę.

Pasirinkimo beveik nebėra

Nors pora pieno pakelių lentynose dar stovi, dauguma pieno produktų išpirkti. Parduotuvėje jau neberasite cukraus, miltų, kruopų, druskos, acto ar aliejaus. Buitinės chemijos prekių, tualetinio popieriaus, vienkartinių rankšluosčių – taip pat nebėra.

„Nieko nėra čia – tuščia parduotuvė“, – sakė vaisių pirkti atėjęs Mindaugas, paklaustas, ar dairysis įsigyti kitų prekių pigiau.

Mindaugas
Mindaugas

„Žiūrime, kas liko, nes pasirinkimas nedidelis“, – teigė Agneta, pridurdama, kad viskas išpirkta.

Agneta ir Liucija
Agneta ir Liucija

„Radome paskutinę lyginimo lentą, bet nežinome, ar parduos, nes nėra nei kainos, nei brūkšninio kodo“, – dukrai pritarė mama Liucija.

Žinojau, kad čia jau nieko nebebus – pažiūrėkit, kaip po karo, – teigė Janina.

Parduotuvėje sutikta Janina sakė nieko būtino neieškanti, nes rasti jau nesitiki.

„Čia atvykau ne dėl išpardavimo – išėjau pasivaikščioti. Žinojau, kad čia jau nieko nebebus – pažiūrėkit, kaip po karo”, – kalbėjo Janina.

Perka, nes pigiau, kiti ieško atsargų

Vieni prekybos centro lankytojai stumia didžiulius pilnus prekių vežimėlius, kiti – nešasi mažus krepšelius.

„Žiūriu tik to, ko reikia. Dabar ieškau pieno, o vežimėlyje – vonios kilimėlis, indų ploviklis, sulčiaspaudė – kaip tik namuose sugedo, pigiau įsigysiu naują“, – sako prie pieno skyriaus sutikta Kristina.

Tuo tarpu Ieva tikino atėjusi ledų, bet pamačiusi pigesnes prekes nei įprastai – įsideda į krepšelį.

„Planavau pirkti ledų, bet dabar žiūriu, kad krepšelyje kaupiasi ir daugiau visko. Atsitiktinai, ką užmatau, ta pasiimu“, – šypsojosi Ieva.

Ieva
Ieva

Kalbėdama apie pilną vežimėlį prikrautų prekių, Jūratė tikino užsipirkusi atsargų.

„Žiūrim to, kas greitai nesuges. Kavos pasiėmėme net po kelias pakuotes, nes ji gi nesuges“, – kalbėjo pirkėja.

Kavos pasiėmėme net po kelias pakuotes, nes ji gi nesuges, – tikino pirkėja.

Ketvirtadienį parduotuvė bus uždaryta rekonstrukcijai, kuri, kaip žadama, truks keturis mėnesius, taigi parduotuvė vėl duris pravers balandį.

„Maxima“ Vilniaus „Akropolyje“ buvo atidaryta 2001 metais, jos plotas siekia 10 tūkst. kvadratinių metrų, joje dirba 270 žmonių.

Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ ketina investuoti apie 10 mln. eurų. Beveik 5 mln. eurų bendrovė skirs parduotuvės erdvių atnaujinimui, 4 mln. eurų – modernios prekybinės įrangos diegimui, dar per milijoną eurų – moderniems informacinių technologijų sprendimams įgyvendinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką