Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 6d. 09:15

Patikėjusi kasininke, Birutė Vėsaitė paskelbė apie išsigalvotą „Norfos“ bankrotą

Birutė Vėsaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Birutė Vėsaitė
Parlamentarė Birutė Vėsaitė pirmadienį „Lietuvos ryto“ televizijai rėžė, kad „Norfa“ bankrutuoja. Bendrovė iš tokių kalbų tik juokiasi – finansinė įmonės padėtis yra stabili, o B.Vėsaitę, matyt, suklaidino tai, kad uždaromos kelios „Norfos“ parduotuvės dėl pasibaigusios nuomos sutarties.

Savo dviprasmiškais pasisakymais garsėjanti Seimo narė Birutė Vėsaitė „sužibėjo“ ir vėl. Šįkart lyg niekur nieko ji paskelbė apie prekybos centro „Norfa“ bankrotą tiesioginiame televizijos eteryje, savo teiginį pagrindusi kasininkių žodžiais.

„Man, visai patinka ir „Norfa“. Nežinau, kodėl ji bankrutuoja. Bet pardavėjos sakė, kad jau nuo sausio 15-os ji užsidaro“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Nuoga tiesa“ pirmadienio vakarą sakė Seimo narė Birutė Vėsaitė.

„Norfos“ atstovams kalbos apie bankrotą kelia juoką. Antradienio rytą „Rivonos“ generalinis direktorius, „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis 15min.lt juokavo, kad, matyt, „B.Vėsaitė geriau  žino, negu mes.“

Jis patikino, kad „Norfa“ tikrai nebankrutuoja. Gali būti, kad įspūdį apie bankrotą Seimo narei sudarė faktas, kad užsidaro kelios „Norfos“ parduotuvės dėl pasibaigusių nuomos sutarčių.

Dainius Dundulis 15min.lt juokavo, kad matyt, „B.Vėsaitė geriau  žino, negu mes.“

„Baigiasi mūsų sutartys su Sergejumi Rachinšteinu – turėjome pas jį 12 parduotuvių. Dvi nuomos sutartys baigsis Kaune, jei neklystu, vasario pradžioje, Klaipėdoje viena baigiasi kovo mėnesį, tai mes jas visas uždarinėjame. Kai tas tris parduotuves uždarysim, pas jį bus likusios 3–4 parduotuvės, tai mes jas, pasibaigus nuomos sutartims, atiduosim“, – 15min.lt sakė D.Dundulis.

Jis patikino, kad dėl to darbuotojai nebus atleidžiami, o jau pavasarį uždarytas parduotuves pradės keisti naujos.

„Mes Kaune statome dvi parduotuves, jos bus naujos, modernios ir bus mūsų nuosavybė. Pas jį (S.Rachinšteiną – 15min.lt) būdavo problemų su bėgančiais stogais – mes verkdavom nuolat. Darbuotojai kažkurį laiką bus leidžiami atostogų iš kitų parduotuvių, ir jie bus perkeliami į kitas parduotuves dirbti. Vieną parduotuvę tai tikrai atidarysime gegužę, o kitą – vėlyvą rudenį“, – sakė D.Dundulis.

Sausio 15 dieną, apie kurią televizijos eteryje kalbėjo B.Vėsaitė, užsidaro „Norfa“, esanti adresu Raudondvario plentas 127.

„Creditinfo“ duomenimis, „Norfos mažmenos“ kreditavimo rizika yra vidutinė, o „Creditreform“ direktoriaus pavaduotojas Borisas Chijenas 15min.lt sakė, kad ženklų, kurie leistų prognozuoti „Norfos mažmenos“ bankrotą, per artimiausius mėnesius ar net metus, jis nemato.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką