Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 13, 10:43

Paupyje atsidaro antrasis sporto klubas „Re.Formatas“

Antradienį veiklą pradeda naujausias Paupyje įsikūręs „Re.Formato“ sporto klubas. Beveik 1000 kv. metrų plote įrengtos 6 skirtingos erdvės, skirtos grupinėms ir individualioms treniruotėms, o visame klube veikia moderni pulso stebėjimo sistema. Į šį sporto klubą nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ investavo per 1 mln. eurų, rašoma pranešime spaudai.
Sporto klubas „RE.FORMATAS“
Sporto klubas „RE.FORMATAS“ / Organizatorių nuotr.

Paupyje įsikūrusiame sporto klube veikia išmani „MyZone“ pulso stebėjimo sistema, kuri leidžia realiu laiku stebėti savo pulsą, sudegintas kalorijas ir kitą sportuojantiems svarbią informaciją. Sporto entuziastai čia taip pat turės galimybę atlikti išsamius kūno analizės testus.

Klube veiks išmani savitarnos sistema, kuri, jei bus klientų poreikis, ateityje suteiks galimybę dirbti ir visą parą.

Lapkritį SEB arenoje duris atvėrusiame 700 kv. metrų ploto „Re.Formate“ veikia bendra treniruoklių ir trys atskiros treniruočių erdvės, kurios papildo greta įsikūrusią rakečių sporto šakų treniruočių bazę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką