Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 22d. 10:44

„Paysera“ permainos: mokėjimai primins atsiskaitymus per bankus

E-parduotuvė
„Paysera“ permainos: mokėjimai primins atsiskaitymus per bankus

Elektroninių mokėjimų sistema „Paysera“ lipa ant kulnų bankams – nuo antradienio jos klientai turi galimybę naudotis IBAN tipo sąskaitomis. Tai padarė mokėjimus per šią sistemą tokius pat įprastus kaip per bankus, rašoma įmonės pranešime spaudai.

„Daugumai klientų buvo nepatogu, kad neturėjome IBAN formato sąskaitų: pervedant pinigus iš bankų tekdavo užpildyti kiek sudėtingesnę mokėjimo formą, mokant iš „Paysera“ sąskaitos pinigų gavėjas matydavo ne pinigų siuntėjo, o „EVP International“ sąskaitą. Dabar šių nepatogumų darant neskubius pervedimus ar gaunant pinigus neliko“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Kostas Noreika, mokėjimų sistemą „Paysera“ plėtojančios bendrovės „EVP International“ generalinis direktorius.

IBAN (angl. International bank account number) – tai privalomas tarptautinis banko sąskaitos numerio standartas, pagal kurį bankai įskaito pinigus į gavėjo sąskaitą. 2016 m. sausio 1 d. Lietuva prisijungė prie elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA, kuriai priklausančiose šalyse vidaus ir tarptautiniai pervedimai atliekami per IBAN tipo sąskaitas naudojant vienodą mokėjimo nurodymo ir sąskaitos išrašų formatą.

Kiekvienam „Paysera“ klientui, iki galo pabaigus identifikacijos procesą, automatiškai suteikiama IBAN tipo sąskaita – papildomai daryti nieko nereikia. Atliekant neskubius pervedimus eurais SEPA šalyse, naudojamas IBAN sąskaitos numerio formatas, o skubiems pervedimams kaip ir anksčiau – „EVP International“ sąskaitos numeris.

Temos: 1 Paysera

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką