Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pažintinės kelionės laivu po Klaipėdos uostą – nemokamai

Ekskursijos laivu po Klaipėdos uostą akimirkos
Uosto direkcijos nuotr. / Ekskursijos laivu po Klaipėdos uostą akimirkos
Šaltinis: 15min
0
A A

Nemokamos ekskursijos po Klaipėdos uostą įgauna vis didesnį pagreitį. Nuo gegužės pabaigos galimybe pažinti vienintelį Lietuvos uostamiestį iš vandens pasinaudojo jau apie du tūkstančiai žmonių. Ypač aktyviai į ekskursijas, per kurias visas uostas atsiveria lyg ant delno, registruojasi svečiai iš kitų miestų, taip praturtindami savo atostogas pajūryje. Labai dažnai į ekskursijas atvyksta ir žmonės iš užsienio, lankantys Lietuvoje gyvenančius giminaičius.

„Kadangi gyvename alyginti toli nuo jūros, vos tik išgirdome apie tokias ekskursijas, iškart suskubome užsiregistruoti. Susibūrė bendraminčių būrelis, nes tokia proga iš arčiau susipažinti su uostu iš vandens tikrai nėra dažna. Nuostabą kelia tai, kad ekskursijos yra nemokamos. Šiandien tai ypač svarbu“ , – po ekskursijos įspūdžiai dalijosi Regina iš Šiaulių. 

Šiais metais laivu „Venus S“ suorganizuota jau dvylika ekskursijų, dar keliolika bus surengta iki rudens.  

Šiais metais laivu „Venus S“ suorganizuota jau dvylika ekskursijų, dar keliolika bus surengta iki rudens. Į išvykas žmonės kviečiami kiekvieną penktadienį iki rugpjūčio 22 dienos.

Pažintinės kelionės po Klaipėdos uostą trunka valandą, laivu gali plaukti 200 keleivių.  Pasmalsauti, kas vyksta  ne visiems prašalaičiams pasiekiamoje uosto teritorijoje, nori įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir pomėgių žmonės.

Tokią pramoga domisi ugdymo įstaigos, įvairių organizacijų suburtos grupelės ir pavieniai asmenys.

Uosto direkcijos nuotr. /Pirmąsias šią vasarą ekskursija laivu
Uosto direkcijos nuotr. /Pirmąsias šią vasarą ekskursijas laivu „Venus S“ vedė uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus

„Ekskursijų dalyviams tikrai turime ką parodyti ir kuo nustebinti – šiuo metu uoste įgyvendinama ypač daug svarbių projektų, apie kuriuos jie gali išgirsti iš pirmųjų lūpų. Pietinėje uosto dalyje statomas Suskystintų gamtinių dujų terminalas, atidarytas Centrinis Klaipėdos terminalas, apie būsimą konteinerių paskirstymo centrą byloja milžiniški STS kranai.

Labai džiugu, kad ekskursijose gausu jaunimo, žmonės iš ties yra smalsūs ir žingeidūs“ , – pasakoja Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, vedęs pirmąsias ekskursijas laivu.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pažintines iškylas po uostą pramoginiu laivu rengia jau septintus metus iš eilės. Iš viso šiose nemokamose ekskursijose dalyvavo daugiau kaip 30 tūkst. žmonių.

Uosto direkcijos nuotr. /Ekskursijos laivu po Klaipėdos uostą akimirkos
Uosto direkcijos nuotr. /Ekskursijos laivu po Klaipėdos uostą akimirkos

Už įvairias socialines iniciatyvas, tokias kaip šios pažintinės ekskursijos, projektus, kurie skirti plačiajai visuomenei, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šiemet buvo įvertinta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos socialiai atsakingo verslo apdovanojimuose.

Uosto direkcijai buvo skirtas bendruomeniškiausios įmonės prizas.

Nemokamos ekskursijos po Klaipėdos uostą  bus rengiamos liepos 11, 18, 25, rugpjūčio 1,8, 15, 22 dienomis, 10 ir 12 valandomis.

Laivas išplaukia iš Klaipėdos kruizinių laivų terminalo. Į ekskursijas būtina registruotis iš anksto telefonu  (8 46)  499 730.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką