Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 26d. 17:30

Perspėjimai visoje Europoje: nesinaudokite bilietų sistema 24fly.com

24fly.com svetainė
24fly.com svetainė

Lėktuvų bilietų pardavimo sistema 24fly.com, kurią valdo Lietuvos bendrovė, naudotis nepatariama. Tokią informaciją išplatino Lietuvoje, Latvijoje ir Estijos esantys Europos vartotojų centrai – nukentėjusieji jau negali atgauti pinigų, o vadovai slapstosi. Lietuviai bilietus per šią sistemą pardavinėjo ir kitose šalyse, o rezervavimo sistema veikia ir dabar.

„Yra rizika, kad bilietų pardavimo svetainė 24fly.com susiduria su finansinėmis problemomis, todėl nepatartina pirkti bilietus šios bendrovės interneto svetainėje“, – informuoja Europos vartotojų centrai įvairiose šalyse.

„Europos vartotojų centras Lietuvoje iš Europos vartotojų centrų kitose šalyse gaudavo ir iki šiol gauna tų šalių vartotojų skundus dėl interneto svetainėje www.24fly.com įsigytų paslaugų“, – 15min informavo Europos vartotojų centro Lietuvoje vyriausiasis specialistas Aušvydas Čebatorius.

Ši svetainė taip pat pardavinėja lėktuvų bilietus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.

Šiuo metu laisvai galima rezervuoti skrydį per šią sistemą – svetainės veikla nėra sutrikusi. Beje, 24fly.com remia ir „Lietuvos ryto“ krepšinio klubą, o domeno pavadinimas puošia krepšininkų marškinėlius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Rungtynių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Rungtynių akimirka

24fly.com administruoja Vilniuje registruota bendrovė „Aviahero“. Interneto svetainėje nurodomi kontaktai – bendrovė „Skrydžiai LT“. „Aviahero“ kontroliuojama įmonė „Skrydžiai LT“ jos skrydžių bilietų pardavimo platformą 24fly.com perleidžia įmonės direktorei Eglei Lenkovičienei, penktadienį skelbia BNS.

„Vartotojams pinigai yra grąžinami, visi vartotojai yra perkeliami ir įsipareigojimai jiems yra dengiami, tačiau šiuo metu yra perduota ne visa informacija apie turimus grąžinimus“, – 15min informavo E.Lenkovičienė.

15min rašė apie žlungantį turizmo operatorių „Travelonline Baltics“, kuris valdo kelis kelionių pardavimo portalus. P.Jasaitis taip pat yra šių bendrovių akcininkas.

Turizmo departamentas sustabdė „Travelonline Baltics“ licenciją, o praėjusį antradienį, negaudamas oficialių duomenų iš bendrovės apie jos finansinę padėtį, kreipėsi į teisėsaugą.

Turizmo departamentas rekomenduoja šiuo metu nepirkti kelionių ir neatlikti pervedimų už jau įsigytas keliones iš „Travelonline Baltics“ ir jų administruojamų portalų: easytravel.lt, toptravel.lt, judek.lt, keliones.lt, kruizai.lt, skrydziai.lt, 24fly.com, rezervacijos.lt, viesbuciai.lt ir kelionesinternetu.lt.

Departamentas teigia negalintis susisiekti su akcininku P.Jasaičiu. Pastarasis anksčiau 15min yra teigęs, kad su klausimais dėl kelionių verslo reikia kreiptis į „Travelonline Baltics“ vadovę Eglę Lenkovičienę.

Europos vartotojų centro Lietuvos skyriuje 15min informavo, kad jau atsirado nukentėjusiųjų nuo 24fly.com – užsienio šalių pirkėjai pervedė pinigus už bilietus, tačiau jų negavo, o pinigų jiems niekas negrąžino.

15min žiniomis, P.Jasaičio kontroliuojamos bendrovės turi daug skolų. Praėjusį trečiadienį E.Lenkovičienė Registrų centre įregistravo naują UAB „Du keturi“. Kreditoriai baiminasi, kad taip P.Jasaitis ir E.Lenkovičienė bando verslą perkelti į kitą bendrovę ir pabėgti nuo skolų grąžinimo. Pati E.Lenkovičienė tai neigia.

„Paulius Jasaitis skiriasi su žmona ir aš, kaip buvęs verslo partneris, neplanuoju aukoti savo lėšų jų „nešvariems“ žaidimams ir turto dalyboms“, – 15min teigė E.Lenkovičienė.

Europos vartotojų centrų tinklas veikia visose 28 Europos Sąjungos valstybėse narėse, Islandijoje ir Norvegijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką