Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmąjį šių metų ketvirtį „Seesam Lietuva“ sudarytų sutarčių skaičius augo 12 proc.

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors ekspertai žadėjo, kad 2010 metai ne gyvybės draudimo bendrovėms bus nelengvi, pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovė „Seesam Lietuva“ sugebėjo ne tik išlaikyti savo pozicijas, bet ir jas sutvirtinti, sudarydama 12 proc. daugiau sutarčių, nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Taip pat augo ir pasirašytų draudimo įmokų suma – palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, ji išaugo beveik 7 proc. ir pasiekė 9,28 mln. Lt.

Pasirašytų įmokų sumos augimui daugiausiai įtakos padarė dvi draudimo rūšys – KASKO ir turto draudimas. KASKO sutarčių bendrovė sudarė 16,6 proc., o turto draudimo sutarčių – net 223,5 proc. daugiau negu per pirmąjį 2009 metų ketvirtį. Palyginus su šiuo laikotarpiu, 33,9 proc. išaugo ir bendra KASKO bei turto draudimo įmokų suma, kuri pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 6,78 mln. Lt.

„Augo ne tik pasirašytų įmokų, bet ir išmokų suma. Kovo mėnesį išmokėjome rekordinę išmokų sumą per beveik visus dvylika savo gyvavimo metų. Be to, šį ketvirtį išaugo ne tik išmokų suma, bet ir sėkmingai sureguliuotų įvykių skaičius – jis padidėjo 7,6 proc. ir pasiekė 2060 įvykių. Ir išmokų, ir įvykių skaičiaus augimui nemažai įtakos padarė sunki žiema, dėl kurios padaugėjo įvykių, kuriuose dalyvavo KASKO draudimą turintys vairuotojai“, – sako Marius Daugintis, „Seesam Lietuva“ direktorius.

Bendra išmokų suma, palyginus su pirmuoju 2009 m. ketvirčiu, išaugo 15 proc. ir pasiekė 6,3 mln. Lt. Labiausiai, 44,9 proc., didėjo KASKO išmokos, kurios sudarė 4 mln. Lt – beveik du trečdalius visos pirmojo ketvirčio išmokų sumos. Padaugėjo ir turto draudimo išmokų. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai metais, jų skaičius išaugo beveik 32 proc. Tačiau bendrovės klientai dėl saugumo ir savųjų išmokų gavimo laiku jaudintis neturėtų.

„Seesam Lietuva“ pajėgi užtikrinti net ir taip sparčiai augantį poreikį žalų išmokoms. Tačiau siekdami išlaikyti aukštesnį nei bendras ne gyvybės draudimo įmonių mokumo rodiklį bei norėdami maksimaliai garantuoti stabilumą ir toliau augti planuojančiai įmonei, mūsų akcininkai padidino įstatinį įmonės kapitalą.“, – teigia M. Daugintis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką