Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmasis „PUB CRAWL“ Lietuvoje

Vakaruose itin sparčiai populiarėjantis vakarėlių ciklas Pub Crawl, vedimi Jack Daniel‘s, atvyko ir į Lietuvą.
Rasos Kunavičienės nuotr. / Vakaruose itin sparčiai populiarėjantis vakarėlių ciklas Pub Crawl, vedimi Jack Daniel‘s, atvyko ir į Lietuvą.
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ponas Jack’as Daniel’is per savo gyvenimą labai mėgo šventes, nuoširdžiai linksminosi ir linksmino visus savo draugus. Šiandien jis tikrai sudalyvautų ir vertintų savo paminėjimą įvairių švenčių proga.

Būdamas linksmo būdo – šeimos jis taip ir nesukūrė, Jack‘o aistra ir pasididžiavimas buvo darbas, kuriuo jis mėgavosi iki pat mirties. Galbūt dėl to, vienintelis žinomas legendinio vakarėlių liūto „palikuonis“ – žinomiausias Tenesio viskis „Jack Daniel‘s“.

Vakaruose itin sparčiai populiarėjantis vakarėlių ciklas „Pub Crawl“, vedamas Jack Daniel‘s, atvyko ir į Lietuvą.  „Pub Crawl“,  tai veiksmas, kai keletas žmonių keliauja po skirtingus barus ir ten bendrauja, šoka, dainuoja, linksminasi panašiai, kaip tai buvo įprasta 1800-ųjų viduryje. Šiais metais Lietuvoje socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paskelbtas konkursas, kur draugų kompanija galėjo registruotis ir laimėti galimybę pirmiesiems praleisti vakarą kitaip. Burtų keliu per 6 savaites atrinktos 6 komandos, kurios keliavo po žinomiausius Lietuvos sostinės barus. Iš viso projekte sudalyvavo apie 60 linksmai nusiteikusių žmonių, po 10 entuziastų kiekvieną savaitę. Pirmieji „Pub Crawl“ vakarėliai Lietuvoje paremti Jungtinių Valstijų tematika, kur smigiai, kauliukai, „Jenga“ kaladėlės, aišku, pokeris bei stalo futbolo žaidimai šią vasarą yra neatsiejami nuo „Jack Daniel‘s“ prekės ženklo. „Jack Daniel‘s“ – pirmasis atvedęs „PubCrawl“ į Lietuvą!

Kiekvieno vakaro pabaigoje dalyviai keldavo stiklą, nuoširdžiai pagerbdavo ir padėkodavo vakaro organizatoriui. Taigi, už poną Jack‘ą, kuriam rugsėjo mėn. jau 161 metai, o jis vis dar sutinkamas baruose kiekvieną naktį!

 

VIDEO: Pirmasis "PUB CRAWL" Lietuvoje

Pavadinimas

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką