Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 10d. 10:52

VVT kelia atlyginimus darbuotojams

Vilniaus viešojo transporto nuotr. /
Prieš keletą mėnesių „Vilniaus viešojo transporto“ vadovavimą perėmęs Darius Aleknavičius ėmėsi darbų, o jų rezultatus pajus ir darbuotojai. Artimiausiu metu bus įgyvendintas pirmasis naujosios atlygio politikos etapas, kuris palies didžiausią įmonės dalį – autobusų ir troleibusų vairuotojus. Darbo užmokesčio kėlimui planuojama skirti 740 tūkst. eurų, rašoma pranešime spaudai.

Gerėjanti motyvacinė sistema

Praėjusią savaitę įvykusiame ne eiliniame valdybos posėdyje, bendrovės generalinis direktorius Darius Aleknavičius kartu su komanda iškėlė klausimą dėl autobusų ir troleibusų vairuotojų atlyginimo kėlimo: „Dėl pandemijos šiuo metu įmonė patiria nemažus finansinius sunkumus, tačiau radome sprendimą, kaip didinti motyvaciją dėl sumažėjusios ridos atlyginimų pokyčius pajutusiems darbuotojams. Ir valdybos nariai tam pritarė. Tai pirmasis, bet itin svarbus žingsnis link visiems darbuotojams palankios atlygio politikos įgyvendinimo.“

Bendrovės vadovas teigia, kad naujoji atlygio politika palies daugiau nei pusę vairuotojų, kurių šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 1200. 1-3 metų darbo patirtį turintiems vairuotojams planuojama skirti stažo priemokas, kurių anksčiau jie negaudavo. Taip pat daliai vairuotojų bus keliamos kvalifikacinės klasės.

Svarbu mažinti atskirtį tarp darbuotojų

Tolimesniems atlygio pokyčiams taip pat ruošiamasi. Įmonės valdyba įpareigojo bendrovę nuosekliai įgyvendinti atlygio politikos nuostatus, atliekant esminius atlygio sistemos pokyčius bei parengiant detalų veiklos procesų ir resursų optimizavimo planą. Manoma, kad į darbuotojų motyvavimą orientuota atlygio politika užtikrins „Vilniaus viešojo transporto“ kaip darbdavio patrauklumą, padidins veiklos efektyvumą bei konkurencingumą rinkoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką