Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 8d. 12:50

Pirmuoju Lietuvos „Metų CTO“ tapo „Vinted“ technologijų vadovas M.Mozūras

Mindaugas Mozūras
„Vinted“ nuotr. / Mindaugas Mozūras
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamų „Metų CTO“ rinkimų komisija išrinko stipriausią Lietuvos technologijų vadovą. Juo tapo startuolio ir pirmojo lietuviško vienaragio „Vinted“ technologijų vadovas Mindaugas Mozūras, rašoma pranešime spaudai.

„Stipriausiu Lietuvos technologijų vadovu išrinkome Mindaugą Mozūrą, kuris geriausiai atspindėjo nugalėtojui keliamus reikalavimus. „Vinted“ atstovas parodė puikius įgyvendintų projektų rezultatus ir asmenines kompetencijas, kurios leido nugalėtoją pažinti ne tik kaip profesionalų specialistą, bet ir kaip žmogų. Lietuvai pasisekė, kad ji turi tokio lygio profesionalų“, – teigia Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir rinkimų komisijos pirmininkas.

„Į šį apdovanojimą žiūriu ne kaip į asmeninį pripažinimą, bet kaip į visos „Vinted“ inžinierių komandos pasiekimą. Kiekvienas iš daugiau kaip 300 narių reikšmingai prisideda ne tik prie technologijų kūrimo ir diegimo įmonėje, bet ir prie „Vinted“ misijos – skatinti ir visiems padėti gyventi tvariau, paverčiant naudotus daiktus pirmuoju vartotojo pasirinkimu visame pasaulyje. Esu labai dėkingas būdamas šios komandos dalimi ir vesdamas ją šioje technologinėje kelionėje. Taip pat nekantraudamas laukiu, ką naujo sukursime ateityje“, – sako pirmuoju Lietuvos „Metų CTO“ tapęs Mindaugas Mozūras. Jam įteiktas skulptoriaus Mindaugo Tendziagolskio sukurtas apdovanojimas.

Į stipriausių „Metų CTO“ finalinį penketuką taip pat pateko Ernestas Kalabuckas, pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas, Martynas Sarapinas, Europoje lyderiaujančios lietuviškos transporto ir logistikos bendrovės „Girteka Logistics“ informacinių technologijų direktorius, Dainius Janulevičius, elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojos „Elinta Charge“ technologijų vadovas, ir Mantas Čižauskas, technologijų bendrovės „Teltonika Networks“ technologijų vadovas.

Kelių dešimčių pačių įvairiausių Lietuvos ir užsienio kapitalo bendrovių iš privataus ir viešojo sektorių paraiškas vertino 5 narių komisija: Gintas Butėnas, „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius, Žydrūnė Vitaitė, projekto „Women Go Tech“ bendraįkūrėja ir „Eldes“ pardavimų vadovė, dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, Paulius Grinkevičius, „Verslo žinių“ Technologijų rubrikos korespondentas, ir Mindaugas Ubartas, informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ vadovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką