2013-11-07 07:57

Pramogų centro „Neopolis“ valdytojams – bankroto byla

Algimantas Baltrušaitis
Šiaulių mieste esančio pramogų centro „Neopolis“ valdytojui „Bermeda“ iškelta bankroto byla. Bankroto procesas vykdomas teismo tvarka. Nutartis iškelti bankroto bylą priimta šių metų spalį. Paskirtas ir bankroto administratorius. Pastaraisiais metais šis centras merdėjo, o pastangos atgaivinti pastatą buvo bevaisės.
Šeštadienio linksmybių akimirka
Naktinis klubas (asociatyvinė nuotr.) / Renginio organizatorių nuotr.
Temos: 2 Šiauliai Bankrotas

Iki šių metų lapkričio pradžios įmonės įsiskolinimas „Sodrai“ siekė beveik tris tūkstančius litų. Nurodoma, kad įmonėje registruoti du darbuotojai. Valstybinė mokesčių inspekcija nėra įtraukusi šios įmonės į laiku deklaravusių ir sumokėjusių mokėtiną PVM sumą bei pelno mokestį sąrašą.

Pagal turimus duomenis, „Bermedos“ turtas buvo areštuotas septynis kartus – per paskutinius metus – du kartus.

Iki šiol veikiančiame „Neopolio“ internetiniame puslapyje rašoma, kad centras teikė boulingo klubo, naktinio klubo, kavinės, kino-konferencijų salės paslaugas. Nuo 2011 m. gruodžio boulingas nedirba, naktinis klubas neveikia.

Bendrovės „Bermeda“ vadovė Daiva Šiaurienė su dienraščio „Šiaulių naujienos“ žurnalistais bendrauti atsisakė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą