Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 19:10

Prekybos įmonių aljanso AIBĖ parduotuvių skaičius augo dvigubai greičiau nei planuota

Aibė
Prekybos įmonių aljansas AIBĖ

Prekybos įmonių aljansas AIBĖ, vienijantis daugiau nei 450 mažmeninės prekybos įmonių, kurios valdo per 1200 parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje šiemet plėtėsi. Per aštuonis šių metų mėnesius prie aljanso jau prisijungė 12 naujų įmonių ir tinklo parduotuvių sąrašas pasipildė dar 75-iomis, o į išorinę reklamą investuota daugiau nei 50 tūkst. eurų. Pasak aljanso atstovų, kai kurie skaičiai dvigubai viršija metų pradžioje išsikeltus tikslus, o naujų parduotuvių atidaryta net 3 kartus daugiau nei 2014 m.

Aljansas metų pradžioje buvo išsikėlęs tikslus: apie 5 proc. parduotuvių skaičiaus augimas, 50 parduotuvių renovaciją bei 50 reklaminių iškabų keitimą į šviečiančias.

Aljansas metų pradžioje buvo išsikėlęs tikslus: apie 5 proc. parduotuvių skaičiaus augimas, 50 parduotuvių renovaciją bei 50 reklaminių iškabų keitimą į šviečiančias. Per nepilnus metus naujų parduotuvių skaičius paaugo daugiau nei 10 proc., t. y. dvigubai nei planuota. Be to, lyginant šiais metais ir 2014 m. atidarytų naujų parduotuvių skaičių, jis išaugo net 3 kartus: pernai atidarytos 22, o šiais metais – 75 parduotuvės. Šiuo metu aljanso prekybinis plotas užima daugiau nei 72 000 kv. m.

Dvigubai viršytos ir planuotos investicijos į išorinę reklamą – šiuo metu yra atnaujinta 100-o parduotuvių iškabos.

Vienu prioritetinių pasikeitimų įvardijama ir parduotuvių renovacija, po kurios parduotuvių apyvartą pakyla apie 10procentų. Prekybos įmonių aljanso „Aibė“ rinkodaros departamento direktorė Giedrė Pukienė atkreipia dėmesį į sukurtą naujų narių plėtros grupę, atsakingą už naujų aljanso narių pritraukimą. „Šiais metais, vidinės ir išorinės plėtros dėka, turime beveik trigubai daugiau naujų parduotuvių. Pernai turėjome 27 naujas parduotuves“, – pokyčius vardija G. Pukienė.

Pasak aljanso „Aibė“ atstovės, metai dar nesibaigė, tad, tikėtina, jog po kelių mėnesių rezultatai bus dar geresni. Tolesnėje ateityje išsikelta ir daugiau tikslų – ne tik toliau plėstis, atsinaujinti, bet ir plėsti asortimentą, užtikrinti šviežių produktų logistiką, plėtoti nuolaidų programą, stiprinti pozicijas regionuose bei rengti mokymus darbuotojams.

AIBĖ – tai parduotuvių skaičiumi didžiausias mažmeninės prekybos įmonių aljansas Lietuvoje. Jis vienija daugiau nei 450 mažmeninės prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 1200 parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje. Prekybos įmonių aljansas AIBĖ Lietuvoje įkurtas 1999 m., Latvijoje – 2002 m.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką