Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 02, 12:10

Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ trumpina darbo laiką

Prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ – pirmasis iš didžiųjų Vilniaus prekybos centrų skelbia viena valanda trumpinantis parduotuvių darbo laiką. Taip daroma atsižvelgiant į partnerių ir nuomininkų pageidavimus bei lankytojų srautus, skelbiama pranešime.
Prekybos centras „Panorama“
"Panorama" / 15min nuotr.

Darbo valandos trumpinamos nuo kovo mėnesio 1 d. Parduotuvės dirbs nuo 10 iki 21 val. (dabar iki 22 val.), o „RIMI Hypermarket“ – nuo 8 iki 22 val. (dabar iki 23 val.). Restoranų darbo laikas išliks nepakitęs.

„PLC „Panorama“ parduotuvių darbo laiko sutrumpinimo galimybę svarstėme bei analizavome daugiau nei metus. Stebėdami lankytojų srautus, pardavimus, nuolat bendraudami su nuomininkais supratome, kad klientai apsiperka gerokai iki vėlyvųjų valandų. Paskutinėmis darbo valandomis lankytojų srautai pastebimai sumažėja, tad logiška, kad nebėra poreikio parduotuvėms dirbti tokiu metu“, – pranešime spaudai sako Birutė Kalanovaitė, PLC „Panorama“ generalinė direktorė.

B. Kalanovaitės teigimu, darbo laikui sutrumpėjus viena valanda ne tik optimizuojama veikla, patiriama mažiau išlaidų, bet ir taip atsižvelgiama į parduotuvių darbuotojų norus – darbo diena baigsis anksčiau.

„Darbuotojų darbo sąlygų gerinimas, glaudus dialogas su nuomininkais – mums vieni pagrindinių prioritetų. Pirmieji sukūrėme mūsų rinkoje neegzistavusią pardavimų ir aptarnavimo vadovo poziciją, šias pareigas einantis žmogus nuolat bendrauja su nuomininkais, juos konsultuoja. Ne vienus metus nuolat investuojame į parduotuvių atstovų mokymus. Siekdami geriausios klientų aptarnavimo kultūros Lietuvoje, šių metų rugsėjį pirmieji atidarėme tęstinių mokymų akademiją, įrengėme ir specialų poilsio kambarį pardavėjams. Nuo kovo trumpėja darbuotojų darbo diena. Darbo sąlygų gerinimas – nuolatinis procesas, tad tai ir darome“, – sako B. Kalanovaitė.

Nuo kovo sutrumpės drabužių, avalynės, sporto ir laisvalaikio, aksesuarų, elektronikos, interjero, kosmetikos ir parfumerijos, žaislų, naminių gyvūnų priežiūros priemonių parduotuvių, knygyno darbo laikas.

Iš viso PLC „Panorama“ veikia 157 parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos, 24 restoranai ir kavinės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką