-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„PriceOn“ byloje – teismo sprendimas

Buvęs startuolio „PriceOn“ direktorius ir IT vadovas už padarytą žalą įmonei turės sumokėti kompensaciją, nusprendė Vilniaus apygardos teismas.
„PriceOn“ mobilioji aplikacija
„PriceOn“ mobilioji programėlė / „PriceOn“ nuotr.

Teismas nurodė grąžinti domeną priceon.lt investuotojams. Taip pat „Agro energy“, Jurijus Laneckis ir Andrejus Poznanskis turės bendrovei „LTK Capital“ sumokėti 807 tūkstančių eurų, 6 proc. palūkanų ir padengti 7102 eurus bylinėjimosi išlaidų.

„PriceOn” teikė kainų palyginimo paslaugas. Investuotojas į startuolį Tadas Karosas apkaltino buvusį startuolio įkūrėją J.Laneckį verslo pasisavinimu ir programėlių atjungimu, todėl kreipėsi į teismą. Pasak T.Karoso, J.Laneckijs pareikalavo, kad jo turimos akcijos būtų išpirktos už neadekvačiai didelę kainą.

Teismas nurodė grąžinti domeną priceon.lt tikriesiems savininkams.

Pasak UAB „LTK Capital“ valdybos pirmininko Tado Karoso, investavus į „PriceOn“, tikėtasi užkariauti tarptautines rinkas.

„Tai buvo pirmoji tokio tipo ir masto cyber vagystė Lietuvoje. Viskas klojosi puikiai, kol buvęs direktorius pavogė įmonę, perimdamas priceon.lt domeną. Paprastai tariant, jis atjungė tinklalapį bei aplikaciją ir mūsų klientai nebeturėjo galimybės naudotis pagrindine paslauga – lyginti kainas skirtingose parduotuvėse. Dar daugiau – jis užblokavo darbuotojų elektronines pašto dėžutes, pakeitė slaptažodžius. Dėl to mūsų veikla ir galimybė bendrauti su klientais buvo sustabdyta akimirksniu“, – sako „LTK Capital“ vadovas T.Karosas.

T. Karosas tikisi, kad investicinio fondo teises apgynęs teismo sprendimas taps teigiamu precedentu apsaugant tiek investuotojus, tiek startuolių vystytojus ateityje.

Verslininkas tikina, kad ši patirtis buvo šaltas dušas, nulėmęs sprendimą sustabdyti investicinę veiklą Lietuvoje. T.Karosas teigia investuojantis į startuolius, siekiančius proveržio elektroninės komercijos bei aplikacijų srityje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius