Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 05, 10:29

Prie „Lietuvos draudimo“ aukščiausių vadovų komandos jungiasi Dainius Brandišauskas

Į didžiausią Baltijos šalių draudimo bendrovę „Lietuvos draudimas“, po metų profesinės pertraukos, grįžta Dainius Brandišauskas. Nuo liepos 1 dienos jis vadovauja šalies draudimo rinkos lyderio Operacijų ir IT departamentui, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Dainius Brandišauskas
Dainius Brandišauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

2015-2021 metais Dainius Brandišauskas „Lietuvos draudime“ užėmė finansų srities vadovo ir finansų departamento direktoriaus pareigas. Į „Lietuvos draudimą“ jis atsineša ilgametę profesinę ir korporatyvinio valdymo patirtį, kauptą Lietuvoje ir JAV tokiose tarptautinėse organizacijose, kaip „Deloitte“ bei „PwC“.

Per savo karjerą Dainius prisidėjo prie kompleksinių projektų įgyvendinimo technologijų, telekomunikacijų ir finansinių paslaugų sektoriaus įmonėse, nuo startuolių iki didelių tarptautinių korporacijų, listinguojamų JAV akcijų biržose. Dainius taip pat vadovavo bendrovių struktūriniams padaliniams, aktyviai dalyvavo organizacijų strategijų formavimo ir jų įgyvendinimo procesuose.

„Siekdami užtikrinti aukščiausią klientams teikiamų paslaugų kokybę ir toliau gerinti partnerių patirtį bendradarbiaujant su „Lietuvos draudimu“, konsoliduojame bendrovės operacijas į Operacijų ir IT departamentą. Išnaudodami technologijas ir eidami skaitmeninės transformacijos keliu, tikimės ne tik užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, tačiau ir didinti veiklos efektyvumą, taip kuriant dar didesnę vertę mūsų klientams, darbuotojams ir akcininkams“, – sako naujasis Operacijų ir IT departamento direktorius.

Ilgiausią patirtį turinti Baltijos šalių draudimo įmonė AB „Lietuvos draudimas“ 2021 metus baigė turėdama 29,7 proc. šalies rinkos dalies ir rūpinosi 597 234 klientais, kurių skaičius palyginus su ankstesniais metais ir toliau stabiliai augo. Pernai „Lietuvos draudimo“ (kartu su Estijos filialu) pajamos siekė 272,2 mln. EUR ir buvo 7,5 proc. didesnės nei 2020 metais. Bendrovės pasirašytos įmokos Lietuvoje 2021 metais augo 8,6 proc. Audituotais duomenimis grynasis „Lietuvos draudimo“ pelnas, įskaitant ir Estijos filialo rezultatą, 2021 metais siekė 26,9 mln. EUR ir augo 4,6 proc. lyginant su prieš tai buvusiais metais.

AB „Lietuvos draudimas“ priklauso Lenkijos ir Vidurio bei Rytų Europos draudimo grupei „Powszechny Zakład Ubezpieczen Spółka Akcyjna“ (PZU SA), kuri 2021 metais valdė 100 proc. AB „Lietuvos draudimo“ akcijų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką