Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 08:34

Prie SBA Grupės valdybos jungiasi Jolanta Grašienė

Naująja SBA Grupės valdybos nare patvirtinta SBA viceprezidentė Jolanta Grašienė, vadovaujanti grupės finansų, IT, organizacijos vystymo bei projektų valdymo funkcijoms. Didinant valdymo efektyvumą kartu su naujosios valdybos narės prisijungimu bus peržiūrimi ir pagrindinių SBA įmonių valdybų formavimo principai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Jolanta Grašienė
Jolanta Grašienė / SBA nuotr.
Temos: 1 SBA

„Patyrusios, kompetentingos ir puikiai kertines grupės įmonių valdymo sritis išmanančios lyderės prisijungimas prie valdybos šiuo iššūkių laikotarpiu prisidės prie visos organizacijos susitelkimo ties esminiais prioritetais ir plėtros projektais. Kartu Jolantos prisijungimas žymi SBA Grupės ir jos verslų valdybų modelio peržiūrą, kurios tikslas – didinti valdymo efektyvumą, pridėtinės vertės augimą ir sprendimų greitį“, – sako SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

J.Grašienė SBA grupėje dirba 20 metų. Ji ilgą laiką vadovavo finansų ir verslo kontrolės padaliniams, o nuo 2018-ųjų yra SBA Grupės viceprezidentė. J.Grašienė taip pat dirba nekilnojamojo turto vystymo, investicijų valdymo ir kitų SBA verslų valdybose,o nuo 2019 m. vadovauja „SBA Competence and Service Center“ valdybai.

„Vertinu pasitikėjimą ir galimybę augti ambicingoje įmonių grupėje. SBA šiuo metu gyvena dinamišką, intensyvų ir įdomių iššūkių kupiną etapą. Jau po penkerių metų matau grupę visiškai pasikeitusią ir dar stipriau orientuotą į globalią plėtrą, kartu kuriančią ir įgyvendinančią unikalias, aukštą pridėtinę vertę generuojančias idėjas. Mano artimiausio laikotarpio prioritetai – maksimali koncentracija į grupės veiklos efektyvumą, finansinį atsparumą, įgalinantį sėkmingą plėtros projektų įgyvendinimą, tolesnį SBA vidinės organizacijos kultūros stiprinimą“, – teigia J.Grašienė, SBA Grupės valdybos narė.

Be J.Grašienės Grupės valdyboje šiuo metu dirba dar keturi nariai: SBA Grupės viceprezidentas Egidijus Valentinavičius, du nepriklausomi valdybos nariai – tarptautinės konsultacijų bendrovės „Civitta“ įkūrėjas Saulius Adam Vaina, ilgą laiką dirbęs konsultacijų kompanijoje McKinsey, taip pat pernai prie valdybos prisijungęs tarptautinės konsultacijų bendrovės „Boston Consulting Group“ partneris Marcin Kotlarek. Valdybai vadovauja SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

SBA yra viena didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių. Ją sudaro daugiau kaip 30 įmonių, veikiančių nekilnojamojo turto, baldų gamybos, tekstilės gamybos ir investicijų valdymo srityse. Grupės įmonėse dirba apie 5 500 žmonių. Konsoliduoti pardavimai 2020 m. siekė 342,5 mln. eurų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką