15min be reklamos

Prie „Sorainen“ komandos prisijungė A.Trapnauskaitė

Prie teisės firmos „Sorainen“ Finansų ir draudimo komandos prisijungė pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos (AML) ekspertė Auksė Trapnauskaitė, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Auksė Trapnauskaitė
Auksė Trapnauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 1 „Sorainen“

„Jau kurį laiką ieškojome aukščiausios kvalifikacijos AML eksperto, todėl itin džiaugiamės Auksės prisijungimu. Tikime, kad jos profesionalumas ir asmeninės savybės padės reikšmingai sustiprinti „Sorainen“ Finansų ir draudimo praktiką, o Auksės ir Godos Drąsutės duetas – atliepti klientų poreikį gauti geriausios kokybės teisines paslaugas AML srityje“, – komentuoja „Sorainen“ partneris, Finansų ir draudimo sektoriaus grupės vadovas Augustas Klezys.

Iki šiol Auksė dirbo Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnyboje, kur buvo atsakinga už finansų įstaigų priežiūrą pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityje. Ji teikė konsultacijas finansų įstaigoms ir vadovavo jų patikrinimams, todėl puikiai išmano ne tik nacionalinį bei tarptautinį AML reglamentavimą, bet ir įvairius finansinius produktus bei finansų įstaigų (nuo kredito įstaigų ir bankų iki fintech startuolių) veiklos specifiką ir susijusias rizikas.

„Džiaugiuosi prisijungusi prie itin profesionalios bei darbščios „Sorainen“ komandos. Neabejoju, kad prieš akis laukia daug įdomių iššūkių! Tuo pačiu, tikiuosi, kad mano patirtis bei žinios leis prisidėti prie sėkmingo kontoros darbo konsultuojant klientus bei padedant jiems susidoroti su įvairiais iššūkiais“, – teigia Auksė Trapnauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką