Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 07, 09:49

„Profitus“ suteikė 25 tūkst. eurų finansavimą poilsio namams Latvijoje

Lietuvos nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ žengė pirmą žingsnį Latvijoje. Startuota sutelkiant 25 tūkst. eur finansavimą „Poilsio namai „Mežliči“ projektui, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Grynieji eurai
Grynieji eurai / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Latvija Finansai

„Matome, kad savo patirtį, įgytą Lietuvoje, galime puikiai pritaikyti ir Latvijoje. Puiki pradžia užsienio rinkoje, tikimės, kad netrukus pritrauksime daugiau investuotojų pačioje Latvijoje“, – projekto rezultatus vertina „Profitus“ įkūrėja bei vadovė Viktorija Čijunskytė.

SFP „Profitus“ investuotojai iš užsienio sudarė daugiau kaip 5 proc. visų investuotojų, jau sutelkė per 1 mln. eurų, iki šiol visi per „Profitus“ finansuojami NT projektai buvo Lietuvoje.

„Stebėdami investuotojų elgesį ir poreikius, supratome, kad metas judėti pirmyn ir ieškoti plėtros galimybių regione. O tai reiškia ne tik daugiau investavimo galimybių jau esamiems platformos klientams, bet ir naujų investuotojų iš užsienio pritraukimą“, – sako V.Čijunskytė.

Šiuo metu „Profitus“ platformoje yra daugiau nei 20 000 registruotų narių. Per 3 metus jie jau sutelkė daugiau nei 37 mln. eurų, o investuotojai uždirbo 1,6 mln. eurų palūkanų. Per pirmą šių metų pusmetį Lietuvos gyventojai bei įmonės per „Profitus“ į nekilnojamojo turto projektus jau investavo 10,2 mln. eurų. Palyginus su 2020 pradžia, investuota daugiau nei dvigubai, pernai per tą patį laikotarpį sutelkti beveik 4 mln. eurų.

Platformos patikimumą užtikrina ne tik patirtis, bet ir nauja ES sutelktinio finansavimo direktyva – pernai metų lapkritį buvo suvienodinti reikalavimai SFP visoje bendrijos teritorijoje. Tarptautinis reglamentas padeda užtikrinti ir žmonių investicijų saugumą.

„Platformos procesai atsakingai prižiūrimi, veikla reglamentuota ir itin tvarkinga,. Žinome, kad toks griežtas ir saugus reguliavimas veikia ne visur – investicijų saugumą užtikrina ir Lietuvos banko kontrolė, SFP keliant vienas griežčiausių priežiūros sąlygų ES. Todėl investuoti į sutelktinio finansavimo platformas Lietuvoje tikrai apsimoka“, – priduria V.Čijunskytė.

„Profitus“ platformoje investuoti galima turint vos 100 eurų. Grąža investuotojui svyruoja nuo 5 iki 14 proc. Kiekviena investicija saugi, nes užtikrinama vystytojų turto įkeitimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką