Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 9d. 09:00

Projekte „Kaip ten dirba“ – didžiausi nedidelių įmonių iššūkiai ir unikalūs jų veiklos kadrai

Projektas „Kaip ten dirba“: svečiuose pas „Ledo meistrus“
15min nuotr. / Projektas „Kaip ten dirba“: svečiuose pas „Ledo meistrus“

Rugsėjo 9 d. startuoja bendras 15min ir „Tele2“ projektas „Kaip ten dirba“, kurio metu turėsite unikalią galimybę susipažinti su vienomis įdomiausių smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių. Mūsų sukurtuose vaizdo reportažuose pamatysite, kaip gimsta įvairūs produktai bei paslaugos, kokia yra jų darbo specifika ir kas padeda pasiekti pačius geriausius rezultatus.

Projektą inicijuojanti telekomunikacijų bendrovė „Tele-2” pristato naują produktą „Power Pack“, kuris suteikia dar daugiau galimybių smulkiam ir vidutiniam verslui.

„Šiuolaikiniam verslui reikia tokių sprendimų, kurie lanksčiai prisitaikytų prie jų veiklos ir skatintų augimą. Verslui norime būti ne tik paslaugų teikėjas, bet ir partneris, todėl savo klientams sukūrėme išmanius, patrauklios kainos viskas viename mokėjimo planus, orientuotus į vertę“, – sakė Lukas Mulevičius, „Tele2“ marketingo vadovas verslui.

Su kokiais iššūkiais kasdien tenka susidurti įmonėms, nuo rugsėjo iki gruodžio mėnesio vykstančio projekto metu aiškinsis žinoma žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė. Ji apsilankys aštuoniose skirtinga veikla užsiimančiose įmonėse ir bandys atskleisti smulkaus verslo veiklos užkulisius bei pati išmėgins jų veiklos specifiką.

Akvilės laukia daugybė pačių netikėčiausių patirčių. Jau pirmoje projekto laidoje žurnalistei teko rankose laikyti elektrinį pjūklą ir juo pjaustyti ledą, būnant 30 laipsnių šalčio kameroje. „Tikiuosi, kad lankantis kitose įmonėse nebus taip šalta“, – juokavo su „Ledo meistrų“ vadovu atsisveikinusi ir rankose laikydama ledinę dovaną Akvilė.

Tačiau ar tikrai šaltis yra vienas didžiausių nepatogumų šiame ledo versle? Anot Pauliaus Orlovo – priešingai.

„Tai kaip tik yra vienas iš didžiausių patogumų. Kai vasarą būna karšta, mes labai maloniai atsivėsiname. Be to, žmogaus protas greičiau veikia esant vėsesnei temperatūrai. Tai mes visada labai laukiame, kada greičiau galėsime patekti ten, kur šalta“, – intrigavo ledo meistras. Pasak jo, didžiausi iššūkiai įmonės laukia karštą vasarą, kadangi mašinos, kurios šaldo ledą, išskiria šilumą ir tenka suvaldyti temperatūrą.

Taigi kviečiame žiūrėti pirmąjį reportažą ir pamatyti, kaip Akvilei sekėsi dalyvauti ledo skulptūros kūrimo procese. O jeigu ir jūs esate nedidelės įmonės atstovas ir norite sudalyvauti šiame projekte bei papasakoti apie savo verslą plačiai 15min auditorijai: rašykite mums el. paštu kaiptendirba@15min.lt! Galbūt jūs būsite tie laimingieji, pas kuriuos netrukus atvyks 15min filmavimo komanda su Akvile priešakyje ir ners į jūsų darbų sūkurį!

Remiamas turinys
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

01:50
00:43
01:56

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką