Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 18d. 13:39 , atnaujinta: 2017 spalio 18d. 14:50

„Providence“ užbaigė TV3 įsigijimą

TV3 televizija
Kadras iš reklamos / TV3 televizija

Pasaulinė fondų valdymo bendrovė „Providence Equity Partners“ trečiadienį užbaigė Baltijos šalių TV3 žiniasklaidos grupės įsigijimą iš Švedijos koncerno „Modern Times Group“ (MTG).

„Sandoris buvo užbaigtas prieš 15 minučių. Paskutinis dalykas buvo Latvijos konkurencijos tarybos leidimas, kurį mes gavome vakar. Po šio leidimo viskas vyko greitai“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė „All Media Baltics“ valdybos pirmininkas Pierre'as Danonas.

Anot jo, iš MTG perimtą verslą valdys Latvijoje registruota bendrovė „All Media Baltics“. Jis pridūrė, kad Lietuvoje TV3 verslui toliau vadovaus dabartinė vadovė Laura Blaževičiūtė. Ji TV3 vadovauja nuo 2008 metų pabaigos.

MTG kovą pranešė už 115 mln. eurų parduodanti verslą Baltijos šalyse „Providence Equity Partners“, o gegužę paaiškėjo, kad „Providence Equity Partners“ TV3 grupę perka per kontroliuojamą telekomunikacijų bendrovę „Bitė Lietuva“.

P.Danonas kalbėjo, kad ateityje neplanuojama „All Media Baltics“ juridiškai sujungti su „Bite“.

„Nebus „All Media Baltics“ integracijos į „Bitę“. Ji išliks autonomiška ir nepriklausoma, bet, žinoma, bus daug bendradarbiavimo ten, kur galime dirbti kartu. Pavyzdžiui, pristatant išmanųjį turinį mobiliesiems telefonams“, – teigė P.Danonas.

Už šiuos verslus bendrovė sumokėjo 115 milijonų eurų, informavo naujai paskirtas All Media Baltics vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre'as Danon.

Investuos 10 mln eurų

Spaudai išplatintame TV3 pranešime cituojamas PEP vykdomasis direktorius tikina, kad Providence Equity Partners planuoja daugiau nei 10 mln. eurų investicijas.

„Esame laimingi, kad sandoris sėkmingai užbaigtas ir mes investuojame į tokius stiprius ir didžiulį potencialą augti turinčius žaidėjus Baltijos šalių rinkoje. Per pirmuosius metus Providence Equity Partners planuoja investuoti daugiau nei 10 mln Eur į All Media Baltics vystymąsi bei technologijas, kurios leis pasiūlyti produktus ir paslaugas, atitinkančias reiklių žiniasklaidos vartotojų poreikius.

Investicijos leis pasiūlyti visiškai naujus produktus ir paslaugas tuo pačiu metu užtikrinant, kad vartotojai ir toliau gaus aukštos kokybės turinį įvairiose platformose“, – kalbėjo PEP vykdomasis direktorius Karimas Tabetas.

Jis taip pat pabrėžė, kad nepriekaištinga PEP reputacija ir didelė patirtis garantuoja, jog bus tęsiamos nepriklausomos žurnalistikos tradicijos ir užtikrintos lygios bei nediskriminuojančios sąlygos visiems žiniasklaidos ir reklamos rinkos dalyviams.

Tolesnis All Media Baltics augimas bus paremtas vietinės ir tarptautinės rinkos tyrimais ir patirtimi. „Kadangi planuojame investuoti į naujas technologijas – HD raišką, interaktyvių paslaugų platformos vystymą, tikiuosi, kad mano didelė patirtis telekomunikacijų rinkoje bus vertingas indėlis“, – pridūrė Pierre Danon.

P.Danon taip pat užtikrino, kad nėra jokių planų radikaliai keisti TV kanalus. Dėmesys bus skiriamas techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos sukurtų gerą patirtį vartotojams.

Prie vadovų komandos taip pat prisijungs Antonas Dziubenko – naujasis Viasat Baltijos šalių generalinis direktorius. „Mes girdime, kad jau kurį laiką mokamos televizijos klientai laukia kanalų aukščiausia raiška (HD). Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mes jau numatėme, jog pirmieji kanalai, perėję prie HD raiškos bus Viasat Sport Baltic ir TV1000 Premium. Tai bus vienas pirmųjų modernizavimo žingsnių, kuris, mano manymu, reiškia geras naujienas visiems, vertinantiems kokybę“, – atskleidė A.Dziubenko.

All Media Lietuva generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė sako, kad įmonės komanda su nekantrumu laukia naujo etapo ir naujų iššūkių: „Džiaugiamės, kad prisijungiame prie kompanijos, turinčios pasaulinio lygio patirtį telekomunikacijų ir žiniasklaidos srityje. Visą dėmesį ir toliau skirsime savo žiūrovams. Mūsų patirtis kuriant puikų turinį yra itin vertinga, todėl ir toliau darysime viską, kad net ir mūsų patys reikliausi žiūrovai ir vartotojai būtų patenkinti ne tik mūsų informaciniu ir pramoginiu turiniu, bet ir transliacijos kokybe. Todėl su džiaugsmu pranešu, kad jau sausio mėnesį All Media Lietuva pradeda HD transliacijas – visa TV3 ir TV6 kanalų programa retransliuotojams Lietuvoje bus pateikiama HD raiška, – pabrėžė Laura Blaževičiūtė.

TV3 grupei Lietuvoje priklauso nemokami televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, interneto televizija „TV3 Play“, radijo stotis „Power Hit Radio“, portalas tv3.lt. TV3 valdoma „Smart AD network“ teikia interneto reklamos paslaugas. Sandoris taip pat apima Latvijos televizijos kanalus TV3, TV3+, TV6, Kanals 2 ir LNT bei Estijos TV3, TV3+, TV6.

Leidimus sandoriui jau buvo suteikusios Lietuvos konkurencijos taryba bei Lietuvos radijo ir televizijos komisija.

1992 metų gegužę įregistruota „Tele-3“ tapo pirmąja komercine televizija Lietuvoje. 1996 metų balandį bendrovei buvo iškelta bankroto byla ir Švedijos kompanijos „Kinnevik“ tarptautinis žiniasklaidos padalinys „Modern Times Group“ (MTG) tampa televizijos sanuotoju ir atsiskaito už visas skolas. 2016-ųjų rudenį MTG įsigijo pirmojo „Tele-3“ akcijų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką