Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 11:56

„Publicum“ vykdančiuoju direktoriumi tapo Tadas Valančius

Strateginės komunikacijos agentūra „Publicum“, stiprindama vadovų grandį ir integraciją į pasaulinį „Havas“ tinklą, įmonės vykdančiuoju direktoriumi paskyrė Tadą Valančių. Iki šiol jis bendrovėje ėjo projektų direktoriaus pareigas, rašoma „Publicum“ pranešime žiniasklaidai.
Tadas Valančius
Tadas Valančius / Bendrovės nuotr.
Temos: 1 „Publicum“

Pasak „Publicum“ įkūrėjo ir valdybos pirmininko Ričardo Jarmalavičiaus, toliau įtvirtinant agentūros lyderystę rinkoje, vis didesnis prioritetas bus teikiamas strateginėms verslo konsultacijoms ir tarptautinei komunikacijai. Be kitų atsakomybių, naujasis vadovas bus atsakingas už šių paslaugų plėtrą.

„Mano atėjimas į „Publicum“ 2020-ųjų vasarį sutapo su pirmąja pasaulinės pandemijos banga, kai versle ypač išaugo strateginių konsultacijų poreikis. Per tą laiką šių paslaugų apimtys tik plėtėsi. Matome, kad beprecedenčius iššūkius sprendžiantiems klientams didžiausią pridėtinę vertę kuria rinką ir jos dinamiką išmanantys partneriai“, - sako T.Valančius.

Jo teigimu, strateginiu uždaviniu taps ir glaudesnė „Publicum“ integracija į pasaulinį „Havas“ tinklą - tiek įsisavinant tarptautinę patirtį, tiek ir efektyviau išnaudojant tinklo galimybes didinti klientų konkurencingumą globalioje rinkoje.

Strateginės komunikacijos ir žiniasklaidos srityse T.Valančius dirba dvylika metų. Prieš prisijungdamas prie „Publicum“ jis užėmė vadovaujančias pareigas strateginėse valstybės įmonėse „Registrų centras“, „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Lietuvos paštas“. Prieš tai dirbo žurnalistu dienraštyje „Lietuvos žinios“ ir naujienų agentūroje ELTA.

Naujasis „Publicum“ vykdantysis direktorius yra įgijęs teisės mokslų daktaro laipsnį. Taip pat turi ekonomikos, teisės ir istorijos bakalauro bei viešosios teisės magistro laipsnius. Šiemet T.Valančius pradėjo studijuoti „Baltic Managment Institute“ tarptautinėje aukščiausio lygio vadovų programoje.

Šiuo metu „Publicum“ dirba 25 integruotos komunikacijos specialistai.

2021 m. agentūros pajamos viršijo 4,3 mln. eurų - beveik 42 proc. daugiau nei prieš metus, grynasis pelnas padvigubėjo iki 728 tūkst. eurų. Vidutinis darbo užmokestis taip pat išlieka didžiausias rinkoje - rugpjūtį jis viršijo 4,3 tūkst. eurų (bruto).

2001 metais įkurta „Publicum“ yra Prancūzijos kapitalo įmonė, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo pasaulinė komunikacijos grupė „Havas“, priklausanti pasaulinei korporacijai „Vivendi“.

Korporacija taip pat valdo „Universal Music Group“, „Canal+“, „Gameloft“, kitas žinomas turinio kūrimo, gamybos ir komunikacijos kompanijas, kuriose dirba per 44 tūkst. darbuotojų.

Tarp didžiausių „Publicum“ klientų – „Samsung“, „Tele2“, „Iki“, „Philip Morris“, „Neste“, „Red Bull“, „VMG grupė“, „AUGA group“, „Kesko Senukai“, „Danfoss“, „Pieno centras“, „Idex“, „Grigeo grupė“, „Tez Tour“, Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija, kitos Lietuvos bei tarptautinės kompanijos.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką