TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Revoliucija Lietuvos televizijos rinkoje – asmeniniai kanalų paketai

Televizija
123rf.com / Televizija
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
3
A A

Televizijos ir interneto paslaugas teikianti kompanija INIT į Lietuvos televizijos rinką įveda naujieną – laisvę TV žiūrovams patiems susidėlioti individualius mėgstamų TV kanalų rinkinius.

INIT pirmieji Lietuvoje suteikia galimybę savo klientams susikurti savo televizijos paketą iš daugiau nei 200 siūlomų kanalų. Nuo šiol bus galima išsirinkti tik sau aktualius kanalus ir nebemokėti už tai, ko nereikia.

Partnerio nuotr./Paulius Živatkauskas
Partnerio nuotr./Paulius Živatkauskas

„Formuojant kanalų paketus sudėtingiausia atitikti daugumos poreikius. Skirtingi žiūrovai – skirtingi ir jų poreikiai. Jau seniai užfiksavome klientų pageidavimą patiems susiformuoti savo kanalų rinkinius. Tačiau galimybė tai įgyvendinti atsirado tik po ilgų derybų su programų transliuotojais ir naujų techninių sprendimų įdiegimo darbų. Todėl didžiuojamės pirmieji Lietuvoje pradėdami teikti paslaugą, tikėtina, sukelsiančią tikrą revoliuciją Lietuvos mokamos televizijos rinkoje“, - sakė INIT generalinis direktorius Paulius Živatkauskas.

Šiuo metu televizijos paslaugų rinkoje vyrauja sistema, kai klientai privalo įsigyti suformuotą bazinį kanalų paketą ir tik tada už papildomą mokestį gali pridėti papildomus kanalų rinkinius. Vis dėlto ši sistema visiškos laisvės nesuteikia – nes privalu mokėti už visus baziniame ar kitame pasirinktame pakete esančius kanalus – ir mėgstamus, ir tuos, kurie visiškai neaktualūs. Be to, juk dažnai televiziją užsisako šeimos, kurių kiekvienas narys turi savo pageidavimų. Norint visus juos patenkinti kartais tenka užsisakyti ne vieną paketą - sporto, animacijos, filmų. Deja, ir mokėti tenka už visus rinkinius, o ne pasirinktus kanalus.

Tuo tarpu nuo šiandien TV žiūrovui suteikiama galimybė užsisakyti pagrindiniu vadinamą TV paketą (kuriame – šeši lietuviški kanalai, t. y. trys privalomi ir įstatymu nustatyti LRT kanalai bei trys INIT kuriami kanalai) už simbolinį 0,10 Eur per mėnesį mokestį (taip pat – 3,00 Eur per mėnesį tinklo mokestį, kuris, užsisakant antrą paslaugą, nėra didinamas), o likusius kanalus pasirinkti pačiam iš išskirtinai didelio kanalų kiekio. Nėra apribojimų, kiek mažiausiai ar daugiausiai papildomų kanalų užsisakyti, o kartą juos pasirinkus, galima kaitalioti. Tiesa, esama transliuotojų, reikalaujančių savo kanalus platinti rinkiniuose. Vis dėlto tikimąsi, kad ši juridinė problema ilgainiui bus išspręsta, įtikinus juos elgtis demokratiškiau.

„Pasibaigė laikai, kai žiūrovas žiūri tai, ką rodo. Šiuolaikinė visuomenė nebeturi tam laiko ir žiūri tik tai, ką pati pasirenka, kas tikrai įdomu“, - pokyčiais džiaugėsi INIT vadovas.

Šie pokyčiai atneša lankstumo ir renkantis televizijos bei interneto paketus, kuriuose vėlgi – pasirenkama tik tai, kas aktualu ir atitinkamai mokama už tiek, kiek pakanka.

Apie INIT

INIT yra didžiausia lietuviško kapitalo interneto ir televizijos paslaugas Lietuvoje teikianti įmonė, savo paslaugas teikianti dešimtyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose, Jonavoje, Druskininkuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Trakuose, Pagiriuose bei Birštone. Įmonė savo veiklą vykdo jau 26-erius metus, o bendrovės paslaugomis naudojasi daugiau nei 100 000 namų ūkių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką