Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 14d. 17:17

„Revolut Payments“ valdyboje – nauji nariai

„Revolut“ mokėjimo kortelė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Revolut“ mokėjimo kortelė

Elektroninių pinigų įstaigos licenciją turinti kompanija „Revolut Payments“, UAB suformavo naują valdybą ir ruošiasi pradėti veiklą. Tokiu būdu daugiau nei 7,5 mln. klientų JK ir Europoje turinti pasaulinė finansinė platforma „Revolut Ltd“ toliau stiprina pasiruošimą visiems galimiems „Brexit“ scenarijams ir pozicijas Lietuvoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Revolut" įmonių grupės tikslas – užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų teikimą. Nepasiekus susitarimo dėl „Brexit“, klientai už JK ribų būtų perkelti į Lietuvoje įsteigtą elektroninių pinigų įstaigą „Revolut Payments“, UAB. Esami „Revolut Ltd“ klientai perkėlimo nepajus, nes iš karto po perkėlimo jiems paslaugas toliau teiks „Revolut Payments“, UAB. Nauji vartotojai registruodamiesi įprasta tvarka iškart taps „Revolut Payments“, UAB klientais.

„Revolut Ltd“ akcininkams ir Lietuvos bankui patvirtinus, „Revolut Payments“, UAB pradėjo vadovauti ir jos valdybą sudaro Virgilijus Mirkės, Jurgita Šaučiūnienė ir Raimondas Berniūnas, pakeisiantys iki šiol šias pozicijas užėmusius „Revolut“ įkūrėjus Nik Storonsky ir Vlad Yatsenko. V.Mirkės taip pat tapo „Revolut Payments“, UAB generaliniu direktoriumi, J.Šaučiūnienė užėmė finansų direktorės pareigas, o R.Berniūnas – rizikos vadovo. Tokias pačias pareigas jie eina ir „Revolut Bank“, UAB.

„Savo klientams ir jų patirčiai visuomet skiriame didžiausią dėmesį, todėl žengdami šį žingsnį siekiame būti maksimaliai pasiruošę visiems galimiems „Brexit“ scenarijams. Šios elektroninių pinigų įstaigos licenciją turinčios kompanijos tikslas – užtikrinti sklandų ir nepertraukiamą paslaugų teikimą visos Europos Sąjungos, taip pat ir Lietuvos, vartotojams“, – pasakoja V.Mirkės.

Jis atkreipia dėmesį, kad dėl šių pokyčių klientams galimybės naudotis programėle nesikeis ir ji veiks nepertraukiamai. Visas reikalingas naujos kartos bankininkystės funkcijas jie ir toliau patogiai galės pasiekti per „Revolut“ programėlę. Apie bet kokius papildomus pakitimus bus išsamiai informuojama atskirai.

„Vartotojai ir toliau galės naudotis analogiškomis paslaugomis, kaip ir iki perkėlimo. Klientų lėšoms būtų ir toliau taikoma tokia pati apsauga – elektroninių pinigų įstaigos, kaip „Revolut Ltd“ ir „Revolut Payments“ UAB, klientų lėšas yra įpareigotos laikyti atskirose partnerių bankų sąskaitose. Drauge su kitais valdybos nariais ir toliau stiprinsime sklandžiam klientų perkėlimui į Lietuvoje įsteigtą elektroninių pinigų mokėjimo įstaigą bei banko startui užtikrinti reikalingą komandą, kurią iki metų galo turėtų sudaryti beveik 100 žmonių“, – teigia V.Mirkės.

Komentarai
Temos: 2 Verslas Revolut

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

02:04
01:11
03:17

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką