Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos atsakas: šioje šalyje gali būti uždarytas „McDonald's“ tinklas

Greito maisto restoranas
Greito maisto restoranas
Šaltinis: 15min
0
A A

Greitojo maisto tinklas „McDonald's“ tinklas Rusijoje gali būti uždarytas, Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybai („Rosselchoznadzor“) pateikus nusiskundimų dėl jo veiklos, skelbia gazeta.ru.

„Rosselchoznadzor“ informavo, kad „McDonald's“ neva nepateikia klientams pilnos informacijos apie maisto sudėtį, o šiuose restoranuose gaminamose salotose yra žarnyno lazdelių. Jau galvojama ir apie alternatyvą šiam tinklui – ja gali tapti Kryme atsidarę greitojo maisto restoranai „RusBurger“. 

„Rosselchoznadzor“ atstovė penktadienį pareiškė, kad „užfiksuoti pažeidimai, kurie leidžia abejoti viso „McDonald's“ tinklo produktų saugumu ir kokybe“. 

Šios išvados pateiktos atlikus tyrimus dviejuose „McDonald's“ restoranuose, sudaryta 11 protokolų apie administracinius teisės pažeidimus. 

Remiantis tuo keli „McDonald's“ atstovai buvo nubausti 70 tūkst. rublių baudomis. 

Nors beveik nekyla abejonių, kad tai yra politinis žingsnis, „Rosselchoznadzor“ atstovai teigia, kad tai buvo planiniai patikrinimai, neatmetama, kad jų bus ir daugiau.

Manoma, kad patikrinti „McDonald's“ gali būti uždaryti 90 dienų. Kol kas neaiškus ir kitų tinklui priklausančių įstaigų likimas.  

Šiuo metu Rusijoje yra 430 šiam tinklui priklausančių įstaigų. 

„RusBurger“ jau paskelbė, kad atidarys įmonę Kryme, Sevastopolyje toje vietoje, kur anksčiau buvo įsikūręs „McDonald's“

„McDonald's“ atstovai pareiškė kol kas neturintys oficialių „Rosselchoznadzor“ išvadų ir neigia jiems metamus kaltinimus. 

Beje, „McDonald's“ taikiniu Rusijoje tampa ne pirmą kartą. Jau prieš kurį laiką skandalingais pareiškimais pagarsėjęs politikas Vladimiras Žirinovskis pareiškė, kad „McDonald's“ Maskvoje, o paskui ir visoje Rusijoje reikėtų uždaryti. 

Ekspertai teigia, kad „McDonald's“ kaltę panorėję „Rosselchoznadzor“ galėtų įrodyti nesunkiai. Tačiau kartu jie pabrėžia ir tai, kad tai skaudžiai smogtų ir nemažai Rusijos gamintojų, tiekiančių savo produktus šiam maitinimo tinklui. Šiuo metu „McDonald's“ turi 130 tiekėjų iš Rusijos. 

Jeigu „McDonald's“ bus uždaryti, jų vietą gali užimti kitos, rusiškos įmonės. Pavyzdžiui, „RusBurger“ jau paskelbė, kad atidarys įmonę Kryme, Sevastopolyje toje vietoje, kur anksčiau buvo įsikūręs „McDonald's“. 

informacija
McDonald's RANGA, UAB PREMIER RESTAURANTS restoranas
Vadovas: Victor Tedesco Darbuotojų sk.: 742 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką