Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Rusiškus kanalus valdanti bendrovė nori juos branginti

Žiniasklaidos kontroliuojančioji bendrovė „Baltijas Mediju Alianse“ (BMA) už savo atstovaujamus rusiškus kanalus siekia gauti didesnius mokėjimus iš kabelinės TV operatorių. Kol nesibaigė derybos, komentuoti, ar žiūrovams dėl to brangs mokamos TV paslauga, nesiimama, rašo „Verslo žinios“.
Propaganda Rusijoje
Rusiškas televizijos kanalas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

20-iai operatorių šiose derybose atstovaujančios Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos vadovas Marius Daukantas, sako, kad derybos kol kas vyksta normaliai, tačiau detalių neatskleidžia. Tačiau kiti rinkos dalyviai neoficialiai sako, kad derybos sunkios, BMA padidino įsigyti siūlomą programų paketą, dėl ko turėtų kilti kainos.

Rusiški kanalai ir jų platinimo įkainiai pastaraisiais metais yra viena jautriausių temų mokamos televizijos tiekėjams. Vien 2016 metais bent trims operatoriams – „Cgates“, „Init“, „Balticum TV“ – „Baltijas Mediju Alianse“ buvo kuriam laikui išjungusi rusiškus kanalus po to, kai jie nesutiko su siūlytomis naujomis kanalų platinimo sąlygomis. „Init“ žiūrovai BMA kanalų nemato iki šiol.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais