2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Ryanair“ padidino savo pelno prognozę, atsižvelgdama į didelę kelionių paklausą

Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ trečiadienį padidino savo pelno po mokesčių prognozę fiskaliniams metams, kurie baigsis kovo 31 dieną, motyvuodama didesniu nei tikėtasi kelionių ir pajamų padidėjimu per pastarąjį šventinį laikotarpį.
„Ryanair“ orlaivis
„Ryanair“ orlaivis / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Ryanair Verslas

Dubline įsikūrusi „Ryanair“ pranešė, kad dabar tikisi nuo 1,325 mlrd. iki 1,425 mlrd. eurų siekiančio pelno, atskaičius mokesčius, palyginti su pradine 1 mlrd. iki 1,2 mlrd. eurų prognoze.

Visgi vežėja pranešime pažymėjo, kad pakartotinis vertinimas „labai priklauso“ nuo to, ar bus išvengta tolesnių „nepageidaujamų įvykių“, tokių kaip COVID-19 protrūkiai ar vykstantis karas Ukrainoje, pasekmių.

„Pirmą kartą per trejus metus sustiprėjusi kelionių paklausa per šventinį sezoną, be jokio neigiamo COVID-19 ar karo Ukrainoje poveikio, paskatino didesnį nei tikėtasi kalėdinių/naujųjų metų eismą ir bilietų kainas“, – teigė „Ryanair“.

Trečiąjį finansinių metų ketvirtį, pasibaigusį gruodžio 31 dieną bendrovė tikisi beveik 200 mln. eurų pelno po mokesčių.

Tačiau prognozuojama, kad paskutinis fiskalinių metų ketvirtis bus nuostolingas dėl to, kad šiais metai Velykos bus balandį bei dėl neseniai sumenkusių kelionių tarp JK ir Airijos.

Pasak vežėjos, bendro keleivių srauto prognozės visiems fiskaliniams metams nesikeičia – 168 mln. keleivių.

Trečiojo ketvirčio rezultatus bendrovė paskelbs sausio 30 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką