Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Samsung Electronics Baltics“ – geriausias 2014 metų darbdavys Europoje

„Samsung“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Samsung“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Samsung Electronics Baltics“ tapo pirmąja įmone Baltijos šalyse, laimėjusia prestižinį „Top Employers Institute“ sertifikatą „2014 metų Europos Top darbdavys“ ir taip pelnė tarptautinį pripažinimą dėl aukštų standartų laikymosi žmogiškųjų išteklių ir darbo aplinkos srityse.

„Mūsų atliktas išsamus tyrimas patvirtina, kad „Samsung Electronics Baltics“ yra viena iš įmonių, prisidedančių prie darbo sąlygų gerinimo visame pasaulyje. Tai bendrovė, kuri rūpinasi savo darbuotojais, ir gavusi „2014 metų Europos Top darbdavys“ sertifikatą pelnytai laikoma viena geriausių darbdavių pasaulyje“, – pabrėžė „Top Employers Institute“ tarptautinių projektų direktorius Johannas Labuschagne.

Įmonės buvo vertinamos penkiose kategorijose, tokiose, kaip atlygis už darbą, papildoma nauda ir darbo sąlygos, tobulėjimo galimybės, karjeros galimybės ir organizacinė kultūra. „Samsung Electronics Baltics“ išsiskyrė socialinėmis garantijomis, atlygio sistema ir socialinės atsakomybės projektais.

Įmonės rodiklius palyginus su kitų Europos kompanijų, paaiškėjo, kad „Samsung Electronics Baltics“ moka didesnius atlyginimus savo srities profesionalams. Vidutiniškai Europoje kasmetinių premijų dydis siekia 15–18 proc. atlyginimo, o šioje įmonėje jis siekia net iki 50 proc. Be to, pagalvota ir apie pagalbinius darbuotojus bei neseniai pradėjusius karjerą – jų metinės premijos gali siekti net iki 20 proc. atlyginimo, kai vidutiniškai Europoje ir atsižvelgiant į pirmaujančių įmonių praktiką jos sudaro 8–10 proc.

Palankiai vertinamas įmonės požiūris į socialines garantijas. „Parama Baltijos SOS vaikų kaimams, įkvepiantis bėgimas „Hope Relay“, mokytojų skaitmeninio raštingumo programa „Samsung mokykla ateičiai“ yra tik keletas iš pastaruoju metu įmonės vykdytų socialinės atsakomybės ugdymo projektų, – pasakojo Liene Stokenberga, „Samsung Electronics Baltics“ HR vadovė. – Be to, didžiuojamės darbuotojais ir jų šeimomis, su entuziazmu ir džiaugsmu dalyvavusiomis bėgime, skirtame rinkti lėšas SOS vaikų kaimams, ir pasidalijusiomis savo žiniomis bei technologiniais įgūdžiais su regioninių mokyklų auklėtiniais ir mokytojais.“

„Top Employers Institute“ – Nyderlanduose įsikūrusi kompanija, kuri nuo 1991 metų skiria nominacijas geriausiems darbdaviams pasaulyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Samsung
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką